Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse Optic Trust Fyda 24727, USB Wireless, Negru
24727
79,45 lei
Ultimele produse
Termen de livrare: 4 zile
Trust Fyda, Mâna dreaptă, Optice, RF Wireless + USB Type-A, 2400 DPI, Negru
Trust Fyda. Factorul de formă: Mâna dreaptă. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF Wireless + USB Type-A, Rezoluţia de circulaţie: 2400 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF Wireless + USB Type-A |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 2400 DPI |
| Butoane mouse programabile | Nu |
| Număr butoane programabile | 6 |
| Funcţiile butonului | Înapoi, Switch DPI, Înainte, Off, Pornit |
| Clic silențios | Nu |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Designul ergonomic | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Ergonomice | |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Greutate personalizabilă | Nu |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Tip port încărcare | Micro-USB Tip B |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 81 milimetri |
| Adâncime | 120 milimetri |
| Înălţime | 43 milimetri |
| Greutate | 106 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 128 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 47 milimetri |
| Greutatea pachetului | 214 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 8471607000 |
| Produse per palet | 48960 buc. |
| Ţara de origine | China |
- Factorul de formă
- Mâna dreaptă
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- RF Wireless + USB Type-A
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





