Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse Trust GXT980 REDEX 10000 DPI, "TR-24480", Negru
TR-24480
245,18 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Trust GXT 980 Redex, Mâna dreaptă, Optice, RF fără fir, 10000 DPI, Negru
Trust GXT 980 Redex. Factorul de formă: Mâna dreaptă. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 10000 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță, Accelerare (max): 20 G. Culoare iluminare: Multi. Sursă de alimentare: Baterii/Cablu. Funcționează pe orice tip de suprafață. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 10000 DPI |
| Viteză detectare mouse | 100 ips |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Butoane mouse programabile | Da |
| Număr butoane programabile | 6 |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Accelerare (max) | 20 G |
| Rată verificare ajustabilă | Da |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 125,133,250,500,1000 Hz |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Memorie încorporată | Da |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Designul ergonomic | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Ergonomice | |
| Funcționează pe orice tip de suprafață | Da |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii/Cablu |
| Tip port încărcare | USB tip-C |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 54 milimetri |
| Adâncime | 39 milimetri |
| Înălţime | 112 milimetri |
| Greutate | 128 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Tip receptor | Micro receptor |
| Ghid utilizator | Da |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 140 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 44 milimetri |
| Greutatea pachetului | 312 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 8471607000 |
| Ţara de origine | China |
- Garantie
- 24
- Factorul de formă
- Mâna dreaptă
- Scop
- Gaming
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Baterii/Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



