Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
HP Mouse ENVY 500 reincarcabil, Ambidextru, Cu laser, RF fara fir, 1600 DPI, Negru, Gri
2LX92AA#ABB
144,91 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Mouse ENVY 500 reîncărcabil, Ambidextru, Cu laser, RF fără fir, 1600 DPI, Negru, Gri
HP Mouse ENVY 500 reîncărcabil. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Cu laser, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 1600 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 2, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Negru, Gri
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Cu laser |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 2 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1600 DPI |
| Utilizare recomandată | Universală |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru, Gri |
| Segment HP | Acasă |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Tip port încărcare | Micro-USB Tip B |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 107 milimetri |
| Adâncime | 67 milimetri |
| Înălţime | 38,6 milimetri |
| Greutate | 120 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Datele de ambalare | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Cantitatea | 1 |
| Lăţime de ambalaj | 107 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 67 milimetri |
| Greutatea pachetului | 160 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
| Ţara de origine | China |
- Garantie
- 24 LUNI
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Cu laser
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 2
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru, Gri
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








