Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse Trust YVI WIRELESS MOUSE - TOUCAN "23389"
23389
35,66 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Trust Yvi, Ambidextru, Optice, RF fără fir, 1600 DPI, Multicolor
Trust Yvi. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 1600 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 4, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Baterii. Culoarea produsului: Multicolor
| Mouse | |
| Scop | Birou |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 4 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 1600 DPI |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Număr moduri rezoluție de mișcare | 2 |
| Butoane mouse programabile | Nu |
| Funcţiile butonului | Switch DPI |
| Clic silențios | Nu |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Banda de frecvenţă | 2.4 GHz |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Designul ergonomic | Nu |
| Culoarea produsului | Multicolor |
| Material | Cauciuc |
| Ergonomice | |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 8 m |
| Greutate personalizabilă | Nu |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Reîncărcabil | Nu |
| Număr de baterii acceptate | 1 |
| Tip baterie | AAA |
| Durată de viață baterie | 6 luna(i) |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Alte sisteme de operare suportate | ChromeOS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 57 milimetri |
| Adâncime | 40 milimetri |
| Înălţime | 95 milimetri |
| Greutate | 84 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Tip receptor | Micro receptor |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Tip ambalaj | Ambalaj blister |
- Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Birou
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 4
- Sursă de alimentare
- Baterii
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Multicolor
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



