Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse Gaming GIGABYTE AORUS M4 "GM-AORUS M4"
GM-AORUS M4
236,04 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Gigabyte AORUS M4, Ambidextru, Optice, USB Tip-A, 6400 DPI, Negru
Gigabyte AORUS M4. Factorul de formă: Ambidextru. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: USB Tip-A, Rezoluţia de circulaţie: 6400 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță, Accelerare (max): 50 G. Culoare iluminare: Albastru, Verde, Roşu. Sursă de alimentare: Cablu. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB Tip-A |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 6400 DPI |
| Viteză detectare mouse | 200 ips |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Număr moduri rezoluție de mișcare | 4 |
| Funcţiile butonului | Switch DPI |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Accelerare (max) | 50 G |
| Rată verificare ajustabilă | Da |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 120,500,1000 Hz |
| Durabilitate butoane (milioane de clicuri) | 50 |
| Tipul de senzor | Pixart 3988 |
| Certificare | CE, FCC, BSMI, KCC |
| Design | |
| Factorul de formă | Ambidextru |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Albastru, Verde, Roşu |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Cablu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 66,3 milimetri |
| Adâncime | 122,4 milimetri |
| Înălţime | 40 milimetri |
| Greutate | 98 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid utilizator | Da |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84716070 |
- Garantie
- 24
24 LUNI - Factorul de formă
- Ambidextru
- Scop
- Gaming
- Interfață dispozitiv
- USB Tip-A
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







