Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
MSI Gaming Mouse CLUTCH GM41 LIGHTWEIGHT WIRELESS USB 2.0 USB 3.0 or above for MSI Snap Charging 3 Zone RGB 2 ADVANCED CHARGING
CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS
449,86 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
MSI CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS, Mâna dreaptă, Optice, RF fără fir, 26000 DPI, 1 ms, Negru
MSI CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS. Factorul de formă: Mâna dreaptă. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: RF fără fir, Rezoluţia de circulaţie: 26000 DPI, Timp de răspuns: 1 ms, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță. Sursă de alimentare: Cablu. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | RF fără fir |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 26000 DPI |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Timp de răspuns | 1 ms |
| Rată verificare ajustabilă | Da |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 1000 Hz |
| Durabilitate butoane (milioane de clicuri) | 60 |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Colorație suprafață | Monocrom |
| Iluminat | Da |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Cablu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 122 milimetri |
| Adâncime | 65 milimetri |
| Înălţime | 45 milimetri |
| Greutate | 85 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Stație încăcare inclusă | Da |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Greutatea pachetului | 363 g |
| Tip ambalaj | Cutie atârnare |
- Garantie
- 24 LUNI
- Factorul de formă
- Mâna dreaptă
- Scop
- Gaming
- Interfață dispozitiv
- RF fără fir
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







