Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse gaming wireless bluetooth si cu fir ASUS ROG Chakram X Origin Wireless AimPoint negru
90MP02N1-BMUA00
908,12 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS ROG Chakram X Origin, Mâna dreaptă, Opto-mecanice, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, 36000 DPI, Negru, Argint
ASUS ROG Chakram X Origin. Factorul de formă: Mâna dreaptă. Mişcarea tehnologie de detectare a: Opto-mecanice, Interfață dispozitiv: RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, Rezoluţia de circulaţie: 36000 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 11, Tip de derulare: Rotiță, Accelerare (max): 50 G. Culoare iluminare: Multi. Sursă de alimentare: Baterii/Cablu. Culoarea produsului: Negru, Argint
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Opto-mecanice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 11 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 36000 DPI |
| Viteză detectare mouse | 650 ips |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Butoane mouse programabile | Da |
| Număr butoane programabile | 11 |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical / orizontal |
| Accelerare (max) | 50 G |
| Rată verificare ajustabilă | Da |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 1000,8000 Hz |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Designul ergonomic | Da |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Mânere din cauciuc | Da |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Cablu retractabil | Da |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Baterii/Cablu |
| Tip port încărcare | USB tip-C |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 132,7 milimetri |
| Adâncime | 76,6 milimetri |
| Înălţime | 42,8 milimetri |
| Greutate | 123 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Receptor inclus | Da |
| Interfață receptor fără fir (wireless) | USB Tip-A |
| Săculeț pentru depozitare | Da |
| Ghid utilizator | Da |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
- Factorul de formă
- Mâna dreaptă
- Scop
- Gaming
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Opto-mecanice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 11
- Sursă de alimentare
- Baterii/Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru, Argint
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi





