Descoperă categoriile noastre
Mouse
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio
Mouse gaming ASUS ROG Strix Impact III negru
90MP0300-BMUA00
256,53 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS ROG Strix IMPACT III, Mâna dreaptă, Optice, USB Tip-A, 12000 DPI, Negru
ASUS ROG Strix IMPACT III. Factorul de formă: Mâna dreaptă. Mişcarea tehnologie de detectare a: Optice, Interfață dispozitiv: USB Tip-A, Rezoluţia de circulaţie: 12000 DPI, Tip de butoane: Butoane apăsate, Cantitatea Buttons: 6, Tip de derulare: Rotiță, Accelerare (max): 35 G. Culoare iluminare: Multi. Sursă de alimentare: Cablu. Culoarea produsului: Negru
| Mouse | |
| Scop | Gaming |
| Interfață dispozitiv | USB Tip-A |
| Mişcarea tehnologie de detectare a | Optice |
| Tip de derulare | Rotiță |
| Cantitatea Buttons | 6 |
| Tip de butoane | Butoane apăsate |
| Rezoluţia de circulaţie | 12000 DPI |
| Viteză detectare mouse | 300 ips |
| Rezoluție mișcare adaptabilă | Da |
| Număr moduri rezoluție de mișcare | 4 |
| Suportă dispozitive multiple | Da |
| Butoane mouse programabile | Da |
| Număr butoane programabile | 5 |
| Număr rotițe de derulare | 1 |
| Direcții de derulare | Vertical |
| Accelerare (max) | 35 G |
| Polling rate (număr cereri/secundă) | 1000 Hz |
| Design | |
| Factorul de formă | Mâna dreaptă |
| Designul ergonomic | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Ergonomice | |
| Lungime cablu | 2 m |
| Managementul energiei | |
| Sursă de alimentare | Cablu |
| Cerinţe de sistem | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 126 milimetri |
| Adâncime | 62 milimetri |
| Înălţime | 39 milimetri |
| Greutate | 59 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Carte de garanţie | Da |
| Datele de ambalare | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Cantitatea | 1 |
- Factorul de formă
- Mâna dreaptă
- Scop
- Gaming
- Interfață dispozitiv
- USB Tip-A
- Mişcarea tehnologie de detectare a
- Optice
- Tip de derulare
- Rotiță
- Cantitatea Buttons
- 6
- Sursă de alimentare
- Cablu
- Cantitatea
- 1
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



