Descoperă categoriile noastre
Monitor Samsung LH24KMATBGC, Design tip kiosk, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 Pixel, Wi-Fi, 16/7
LH24KMATBGCXEN
2.787,82 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung LH24KMATBGC, Design tip kiosk, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 Pixel, Wi-Fi, 16/7
Samsung LH24KMATBGC. Design produs: Design tip kiosk. Diagonala afișajului: 60,5 cm (23.8"), Rezoluţie de afişare: 1920 x 1080 Pixel, Luminozitate afişaj: 250 cd/m², Tip HD: Full HD, Ecran tactil. Wi-Fi. Ore funcționare (ore/zile): 16/7. Culoarea produsului: Alb
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 60,5 cm (23.8") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Luminozitate afişaj | 250 cd/m² |
| Tip HD | Full HD |
| Ecran tactil | Da |
| Tehnologie ecran tactil | Capacitiv |
| Timp de răspuns | 14 ms |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Nivel pixel | 0,2745 x 0,2745 milimetri |
| Saturație culoare | 72% |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 56 - 84,5 Hz |
| Conexiune | |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Număr porturi intrare HDMI | 1 |
| Port USB | Da |
| Număr de porturi USB | 1 |
| Ethernet LAN | Da |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | Da |
| Design | |
| Design produs | Design tip kiosk |
| Culoarea produsului | Alb |
| Plasare acceptată | De interior |
| Performanță | |
| Scop | Comercial |
| Ore funcționare (ore/zile) | 16/7 |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (tipic) | 49,5 W |
| Consum de energie (în repaos) | 0,5 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 547,9 milimetri |
| Adâncime | 48,8 milimetri |
| Înălţime | 334,4 milimetri |
| Greutate | 4,4 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 620 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 122 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 419 milimetri |
| Greutatea pachetului | 5,4 kilograme |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
- Garantie
- 36
- Tip hd
- Full hd
- Port USB
- Da
- Wi-Fi
- Da
- Ethernet LAN
- Da
- Diagonala afișajului
- 60,5 cm (23.8")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1080 Pixel
- Numărul de porturi HDMI
- 1
- Consum de energie (tipic)
- 49,5 W
- Scop
- Comercial
- Ecran tactil
- Da
- Luminozitate afişaj
- 250 cd/m²
- Plasare acceptată
- De interior
- Design produs
- Design tip kiosk
- Culoarea produsului
- Alb
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi