Descoperă categoriile noastre
BenQ Monitor BL2780T, 68,6 cm (27"), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
BL2780T
1.279,85 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
BenQ BL2780T. Diagonala afișajului: 68,6 cm (27"), Rezoluţie de afişare: 1920 x 1080 Pixel, Tip HD: Full HD, Tehnologie de afișare: LCD, Timp de răspuns: 5 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghiul de vizionare, orizontal: 178°, Unghiul de vizionare, vertical: 178°. Difuzoare încorporate. Montaj VESA, Ajustare a înălţimii. Culoarea produsului: Negru
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 68,6 cm (27") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LCD |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Tip retroiluminare | LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 20000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Contrast mare |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.78 milioane culori |
| Nivel pixel | 0,311 x 0,311 milimetri |
| Densitate pixeli | 82 ppi |
| Performanță | |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 2 W |
| Design | |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Certificare | TCO 7.0 |
| Conexiune | |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Ergonomice | |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Interval de reglare a înălţimii | 14 cm |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 - 90° |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 0 - 45° |
| Unghi de înclinare | -5 - 20° |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Managementul energiei | |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 19 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 32 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 18 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime (cu stand) | 612 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 231 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 547 milimetri |
| Lățime (fără stand) | 612 milimetri |
| Adâncime (fără stand) | 50 milimetri |
| Înălțime (fără stand) | 381 milimetri |
| Greutate (fără stand) | 7,2 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 612 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 231 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 429 milimetri |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | TCO, EPEAT Gold, ENERGY STAR |
- Tip hd
- Full hd
- Poziționare pe piață
- Companii
- Diagonala afișajului
- 68,6 cm (27")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1080 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tip panou
- IPS
- Tehnologie de afișare
- LCD
- Formă ecran
- Plat
- Rația de contrast (tipică)
- 1000:1
- Numărul de culori ale afișajului
- 16.78 milioane culori
- Difuzoare încorporate
- Da
- Ieșire căști
- Da
- Montaj VESA
- Da
- Ajustare a înălţimii
- Da
- Clasă eficiență energetică (SDR)
- E
- Consum energetic (SDR) la 1000 de ore
- 19 kWh
- Consum de energie (tipic)
- 32 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 18 W
- Ecran tactil
- Nu
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi