Descoperă categoriile noastre
Monitor LED Samsung ViewFinity S8 LS32A800NMPXEN, 32inch, 3840x2160, 5ms, Negru
LS32A800NMPXEN
2.276,01 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Samsung LS32A800NMPXEN. Diagonala afișajului: 81,3 cm (32"), Rezoluţie de afişare: 3840 x 2160 Pixel, Tip HD: 4K Ultra HD, Tehnologie de afișare: LCD, Timp de răspuns: 5 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghiul de vizionare, orizontal: 178°, Unghiul de vizionare, vertical: 178°. Hub USB încorporat, Versiune hub USB: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Montaj VESA, Ajustare a înălţimii. Culoarea produsului: Negru
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 81,3 cm (32") |
| Rezoluţie de afişare | 3840 x 2160 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LCD |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | 4K Ultra HD |
| Tip panou | VA |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 cd/m² |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 2500:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Performanță | |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Multimedia | |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Design | |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Conexiune | |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| Portul DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| Ergonomice | |
| Montaj VESA | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Interval de reglare a înălţimii | 12 cm |
| Pivot | Da |
| înclinare | -2 - 92° |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 - 30° |
| Unghi de înclinare | -2 - 25° |
| Imagine în imagine | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Managementul energiei | |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 33 kWh |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 51 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 33,2 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 - 40 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 80% |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI, USB |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime (cu stand) | 716,1 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 211,4 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 580,4 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 7 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 716,1 milimetri |
| Adâncime (fără stand) | 41,3 milimetri |
| Înălțime (fără stand) | 424,7 milimetri |
| Greutate (fără stand) | 4,9 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 171 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 511 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 800 milimetri |
| Greutatea pachetului | 9,1 kilograme |
- Garantie
- 24
- Tip hd
- 4K Ultra HD
- Hdmi
- Da
- Poziționare pe piață
- Companii
- Diagonala afișajului
- 81,3 cm (32")
- Rezoluţie de afişare
- 3840 x 2160 Pixel
- Raport de aspect nativ
- 16:9
- Tip panou
- VA
- Tehnologie de afișare
- LCD
- Formă ecran
- Plat
- Rația de contrast (tipică)
- 2500:1
- Rată maximă de reîmprospătare
- 60 Hz
- Numărul de culori ale afișajului
- 1.07 miliarde de culori
- Difuzoare încorporate
- Nu
- Cameră încorporată
- Nu
- Hub USB încorporat
- Da
- Ieșire căști
- Da
- Montaj VESA
- Da
- Ajustare a înălţimii
- Da
- Clasă eficiență energetică (SDR)
- G
- Consum energetic (SDR) la 1000 de ore
- 33 kWh
- Consum energetic (HDR) la 1000 de ore
- 51 kWh
- Consum de energie (tipic)
- 33,2 W
- Consum de energie (în aşteptare)
- 0,5 W
- Ecran tactil
- Nu
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi















