Descoperă categoriile noastre
Monitor LED HP E-Display E24 G4, 23.8", Full HD, IPS, Eye Ease, USB, VGA, HDMI, Negru cu argintiu
9VF99A3
1.111,88 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor LED HP E-Display E24 G4, 23.8", Full HD, IPS, Eye Ease, USB, VGA, HDMI, Negru cu argintiu
Imbunatateste-ti intreaga experienta de vizualizare
Lucreaza confortabil si ramai concentrat cu ergonomia optimizata si rezolutia FHD a monitorului HP E24 G4 FHD cu HP Eye Ease, care se axeaza pe experienta utilizatorului. Simplifica sarcinile echipei IT cu optiunea de maniabilitate de la distanta.
Confortul deplin incepe cu HP Eye Ease
Protejeaza-ti ochii pe durata intregii zile de lucru cu HP Eye Ease, primul filtru de lumina albastra incorporat, activ in permanenta, care pastreaza imaginile vii, fara a afecta precizia culorilor si fara a necesita un ecran OSD.
Fabricat cu responsabilitate
Eficienta energetica este incorporata in fiecare monitor cu certificat ENERGY STAR®, inregistrare EPEAT® 2020 si continut redus de halogeni. In plus, ambalajul este 100% reciclabil, fiind acceptat cu usurinta de centrele de reciclare.
Grija pentru mediu
Produsele din gama de monitoare sustenabile HP E-series sunt livrate fara cabluri video si cu un cablu de alimentare imbunatatit, fara PVC si halogeni, ambalate intr-o cutie 100% reciclabila. Cablurile video pot fi cumparate separat, individual sau en-gros, daca este cazul.
Personalizeaza-ti unghiul de vizualizare
Ramai productiv cu optiunea de reglare a monitorului pe 4 directii, care iti da posibilitatea sa-ti gasesti o pozitie confortabila, micro-marginea pe 3 laturi, ecranul cu diagonala de 23,8" (60,45 cm) care nu palpaie si afiseaza mai mult continut si rezolutia FHD pentru imagini clare din orice unghi.
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 60,5 cm (23.8") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Raport contrast (dinamic) | 5000000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Nivel pixel | 0,265 x 0,265 milimetri |
| Densitate pixeli | 93 ppi |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 - 80 kHz |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 - 60 Hz |
| Duritate suprafață | 3H |
| Model culori RGB | NTSC |
| Gamă de culori | 72% |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Segment HP | Companii |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Argint |
| Stand detașabil | Da |
| Hub USB încorporat | Da |
| HDMI | Da |
| Ieșire căști | Nu |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| HDCP | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Slot cablu de siguranță | Nu |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Interval de reglare a înălţimii | 15 cm |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 - 90° |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 - 45° |
| Unghi de înclinare | -5 - 23° |
| Ajustare înclinare | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 14 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 3,5 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 W |
| Consum de energie (max) | 6 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,23 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 - 35 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 - 80% |
| Cabluri incluse | AC |
| Lăţime (cu stand) | 539,4 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 207 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 494,9 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 5,7 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 53,9 cm |
| Adâncime (fără stand) | 4,7 cm |
| Înălțime (fără stand) | 32,3 cm |
| Lăţime de ambalaj | 611 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 223 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 392 milimetri |
| Greutatea pachetului | 8,4 kilograme |
- Categorie
- Monitoare PC
- Garantie
- 36
- Diagonala
- 24 inch
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




