Descoperă categoriile noastre
Monitor LED IPS Lenovo L27m-30 27", Full HD, HDMI, AMD FreeSync, Negru
66DEKAC2EU
1.038,30 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
Monitor LED IPS Lenovo L27m-30 27", Full HD, HDMI, AMD FreeSync, Negru
Lenovo L27 m-30, cu ecranul sau lat de 27 de inchi, IPS (In-Plane Switching), este potrivit pentru multitasking, navigare, vizionare excesiva de continut, jocuri si invatare de acasa.
In plus, designul sau subtire si elegant completeaza superb decorul casei tale.
Rezolutia FHD cu rata de reimprospatare ridicata si AMD FreeSync ofera o iesire video clara si fluida, fara balbaiala a ecranului, pentru apeluri video fara intreruperi, prelegeri online si jocuri cu ritm rapid.
Construit pentru a oferi conferinte audio si video exceptionale, optiunile de conectivitate L27 m-30s, difuzoarele integrate de inalta calitate si caracteristicile ergonomice permit utilizatorilor sa lucreze, sa invete si sa se joace mai bine din confortul casei lor.
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 68,6 cm (27") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 Hz |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 6 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Raport contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Timp răspuns (rapid) | 4 ms |
| Nivel pixel | 0,3114 x 0,3114 milimetri |
| Densitate pixeli | 82 ppi |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 61,2 cm |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 36,8 cm |
| Adâncime de culoare de | 8 bit |
| Model culori RGB | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72% |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 6 W |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Nume culoare | Raven Black |
| Stand detașabil | Da |
| Certificare | CCC, Tier 1, TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Hub USB încorporat | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Da |
| Putere USB Redată până la | 75 W |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Interval de reglare a înălţimii | 15 cm |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 - 90° |
| Rotire | Da |
| Unghi de înclinare | -5 - 22° |
| Ajustare înclinare | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | C |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 14 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 18 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (max) | 130 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, USB tip C către USB tip C |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lăţime (cu stand) | 612,5 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 214,9 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 414,2 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 6,1 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 61,2 cm |
| Adâncime (fără stand) | 4,32 cm |
| Înălțime (fără stand) | 36,8 cm |
| Greutate (fără stand) | 4,1 kilograme |
| Lățime ramă (lateral) | 2,5 milimetri |
| Lățime ramă (sus) | 2,5 milimetri |
| Lățime ramă (jos) | 2,23 cm |
| Lăţime de ambalaj | 710 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 142 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 509 milimetri |
| Greutatea pachetului | 8,4 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Certificate de sustenabilitate | RoHS |
- Categorie
- Monitoare PC
- Garantie
- 36
- Diagonala
- 27 inch
- Diagonala afișajului
- 68,6 cm (27")
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi