Descoperă categoriile noastre
Monitor LED IPS Lenovo 27", Full HD, HDMI, FreeSync, Negru
66BEKAC2EU
893,49 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor LED IPS Lenovo 27", Full HD, HDMI, FreeSync, Negru
Panoul de comutare in plan ultra-subtire de 27 inchi al L27e-30 cu design pe 3 parti aproape fara margini ofera imagini de calitate, precum si un aspect modern. L27e-30 a adoptat un suport sculptat elegant, cu suport pentru telefon si canal de gestionare a cablurilor.
Utilizatorii se pot cufunda cu usurinta in divertisment, cu o rata de reimprospatare de 75 Hz si sincronizare gratuita, in timp ce tehnologia de ingrijire a ochilor certificata Eye Comfort reduce oboseala ochilor chiar si dupa ore lungi.
Cu software-ul Artery incarcat, utilizatorii pot ajusta setarile monitorului cu o interfata convenabila.
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 68,6 cm (27") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LCD |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 Hz |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 6 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Raport contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Timp răspuns (rapid) | 4 ms |
| Nivel pixel | 0,3114 x 0,3114 milimetri |
| Densitate pixeli | 82 ppi |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 61,2 cm |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 36,8 cm |
| Model culori RGB | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72% |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| HDMI | Da |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Portul DVI | Nu |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Ieşire audio | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Unghi de înclinare | -5 - 22° |
| Ajustare înclinare | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 18 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (max) | 24 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 Hz |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 m |
| Lăţime (cu stand) | 612,5 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 174,9 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 475,8 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 4,53 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 61,2 cm |
| Adâncime (fără stand) | 4,32 cm |
| Înălțime (fără stand) | 36,8 cm |
| Greutate (fără stand) | 3,6 kilograme |
| Lățime ramă (lateral) | 2,5 milimetri |
| Lățime ramă (sus) | 2,5 milimetri |
| Lățime ramă (jos) | 2,24 cm |
| Lăţime de ambalaj | 710 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 126 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 455 milimetri |
| Greutatea pachetului | 6,35 kilograme |
- Categorie
- Monitoare PC
- Garantie
- 36
- Diagonala
- 27 inch
- Diagonala afișajului
- 68,6 cm (27")
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi