Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms, 350 cd/m2, 1000:1, 178/178, anti-glare 3H, HDR 10, DisplayHDR™ 400,
27UL650-W.AEU
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms, 350 cd/m2, 1000:1, 178/178, anti-glare 3H, HDR 10, DisplayHDR™ 400, Flicker safe, RADEON FreeSync, 2*HDMI, DP, 60 Hz, headphone out, VESA 100*100, cabluri HDMI/ DP incluse, culoare alb+ picior argintiu
- Garantie
- 36
- Display port
- Yes
- Hdmi
- Yes
- Dvi
- No
- Segment
- Gaming
- D-sub
- No
- Gama monitor
- Gaming
- Tech-3d
- Mnt-screen-size
- 27.x"
- Tip panel
- Ips-leds
- Screen-format
- 16:9
- Timp de răspuns monitor
- 5ms gtg
- Mnt-resolution
- Uhd 4k
- Culoare monitor
- White
- Diagonala
- 27 inch
- Luminozitate monitor
- ≤400cd/m2
- Diagonala afișajului
- 68,6 cm (27")