Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms
Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms
Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms, 350 cd/m2, 1000:1, 178/178, anti-glare 3H, HDR 10, DisplayHDR™ 400,
27UL650-W.AEU
Stoc epuizat
Monitor 27" LG 27UL650-W, 4K UHD 3840*2160, IPS, 16:9, 5 ms, 350 cd/m2, 1000:1, 178/178, anti-glare 3H, HDR 10, DisplayHDR™ 400, Flicker safe, RADEON FreeSync, 2*HDMI, DP, 60 Hz, headphone out, VESA 100*100, cabluri HDMI/ DP incluse, culoare alb+ picior argintiu
Garantie
36
Display port
Yes
Hdmi
Yes
Dvi
No
Segment
Gaming
D-sub
No
Gama monitor
Gaming
Tech-3d
Mnt-screen-size
27.x"
Tip panel
Ips-leds
Screen-format
16:9
Timp de răspuns monitor
5ms gtg
Mnt-resolution
Uhd 4k
Culoare monitor
White
Diagonala
27 inch
Luminozitate monitor
≤400cd/m2
Diagonala afișajului
68,6 cm (27")