Descoperă categoriile noastre
Monitor LED IPS AOC 27", Full HD, Display Port, 27P1, Negru
27P1
1.083,59 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor LED IPS AOC 27", Full HD, Display Port, 27P1, Negru
|
Conexiune Display Port pt conectarea cu usurinta la playere multimedia. |
|
|
Full HD Doriti sa vizionati un film Blu-ray de calitate, sa va bucurati de jocuri cu rezolutie inalta sau sa cititi textul clar in aplicatiile de specialitate? Datorita rezolutiei Full HD de 1920 x 1080 pixeli, acest monitor va permite sa faceti exact acest lucru.
|
|
|
Difuzoare integrate Nu mai aveti nevoie de boxe externe folosind acest monitor. Monitorul vine echipat cu doua difuzoare perfecte pentru filme,jocuri si muzica.
|
|
|
Monitor ergonomic cu inaltime ajustabila
|
|
Caracteristici:
| Diagonala afișajului | 68,6 cm (27") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tehnologie de afișare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 cd/m² |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Moduri video suportate | 1080p |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178° |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178° |
| Nivel pixel | 0,3114 x 0,3114 milimetri |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 - 83 kHz |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 - 76 Hz |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 cm |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 cm |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 - 83 kHz |
| Diagonală ecran (metric) | 68,58 cm |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 bit |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99% |
| Acoperire Adobe RGB | 73% |
| 3D | Nu |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Compatibilitate | VESA-P1 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 2 W |
| Microfon încorporat | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificare | True |
| Hub USB încorporat | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| Număr porturi VGA (D-Sub) | 1 |
| Portul DVI | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Număr de DisplayPort | 1 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Intrare audio | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Microfon, Jack line-in | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 milimetri |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Interval de reglare a înălţimii | 15 cm |
| Pivot | Da |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -175 - 175° |
| Unghi de înclinare | -5 - 35° |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Croată, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 16 |
| Priza si Pornire | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 kWh |
| Consum de energie (tipic) | 24 W |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 W |
| Consum de energie (oprit) | 0,5 W |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Adaptor extern de curent | Nu |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -25 - 55 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 85% |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 93% |
| Altitudinea de operare | 0 - 5000 m |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 - 12192 m |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, Audio (3.5 mm), DVI, DisplayPort, HDMI, VGA |
| Lungime cablu audio | 1,5 m |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 m |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 m |
| Lungime cablu curent | 1,8 m |
| Lăţime (cu stand) | 627,9 milimetri |
| Adâncime (cu stand) | 52 milimetri |
| Înălţime (cu stand) | 375,8 milimetri |
| Greutate (cu stand) | 6,1 kilograme |
| Lățime (fără stand) | 37,6 cm |
| Adâncime (fără stand) | 5,2 cm |
| Înălțime (fără stand) | 54,9 cm |
| Greutate (fără stand) | 4,3 kilograme |
| Lăţime de ambalaj | 827 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 186 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 478 milimetri |
| Greutatea pachetului | 8,85 kilograme |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Lungime cablu USB | 1,8 m |
| Certificate de sustenabilitate | EPEAT Silver |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Plastic reciclat post-consum | 85% |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| TV tuner integrat | Nu |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Material ambalaj reciclabil | 100% |
| Bezel thickness type | Normal |
| Întretimp între eşecuri | 50000 h |
| Tehnologie Anti-Blue-Light | Da |
| Tehnologie i-Care | Da |
| Efecte luminoase | Nu |
- Garantie
- 36
36 LUNI - Display port
- Yes
- Hdmi
- Yes
- Dvi
- Yes
- Segment
- Consumer
- D-sub
- Yes
- Gama monitor
- Consumer
- Tech-3d
- No
- Mnt-screen-size
- 27.x"
- Tip panel
- Ips-leds
- Screen-format
- 16:9
- Timp de răspuns monitor
- 5ms gtg
- Mnt-resolution
- Fhd
- Culoare monitor
- Black
- Diagonala
- 27 inch
- Luminozitate monitor
- ≤400cd/m2
- Diagonala afișajului
- 68,6 cm (27")
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi