Descoperă categoriile noastre
Monitor LED Philips 21.5", Wide, Full HD, Negru Lucios
223V5LSB2/10
486,93 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Monitor LED Philips 21.5", Wide, Full HD, Negru Lucios
![]() |
Reglare usoara a performantei afisajului cu SmartControl Lite
|
![]() |
SmartContrast pentru detalii negre, bogate
|
![]() |
Afisaj ecologic fara mercur
|
|
Tehnologie cu LED-uri pentru culori vii, naturale
|
|
Caracteristici:
| Denumire: | Monitor LED Philips 223V5LSB2 21.5 inch FHD TN 5 ms 60 Hz |
| Cod producator: | 223V5LSB2/10 - 223V5LSB2/62 |
| Caracteristici | |
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | TN |
| Diagonala | 21.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Contrast |
600:1 (typ) 10.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 200 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 90/65 grade |
| Dimensiune punct | 0.248 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 15.61 W |
| Dimensiuni |
Cu stand: 503 x 376 x 213 mm Fara stand: 503 x 316 x 50 mm |
| Greutate |
Cu suport: 2.6 kg Fara suport: 2.4 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii |
Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Porturi | |
| VGA | 1 |
- Garantie
- 24 LUNI
36 - Display port
- No
- Hdmi
- No
- Dvi
- No
- Segment
- Consumer
- Alimentare monitor
- Internal
- D-sub
- Yes
- Boxe
- No
- Mnt card reader
- No
- Thunderbolt
- No
- Mhl port
- No
- Gama monitor
- Consumer
- Tech-3d
- No
- Mnt-screen-size
- 21.x"
- Tip panel
- Tn-leds
- Screen-format
- 16:9
- Timp de răspuns monitor
- 5ms gtg
- Mnt-resolution
- Fhd
- Culoare monitor
- Black
- Diagonala
- 21.5 inch
- Luminozitate monitor
- ≤400cd/m2
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




