Descoperă categoriile noastre
Mixer de mana Heinner White Blossom HM-250WHSL, 250W, 6 viteze + Turbo, Alb
HM-250WHSL
96,11 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Mixer de mana Heinner White Blossom HM-250WHSL, 250W, 6 viteze + Turbo, Alb

|
Putere: 250W Cu o putere de 250W, mixerul de mana Heinner HM-250WHSL amesteca si framanta, pentru ca tu sa prepari acasa, simplu si rapid , cele mai gustoase preparate. In plus, acesta se curata foarte usor si nu ocupa mult spatiu, fiind un real ajutor in orice bucatarie. |
|
Teluri si carlige din inox Toate ingredientele sunt batute spuma, amestecate si framantate eficient cu cele 2 seturi de teluri si carlige. |
|
6 viteze + Turbo Ai 6 viteze dedicate pentru o varietate de retete si control optim asupra vitezei prin intermediul unui buton care iti permite sa cresti sau sa scazi viteza de lucru in functie de compozitie. Pentru o mai mare viteza de amestecare a compozitiilor de tip crema sau pasta, iti punem la dispozitie functia Turbo. |
|
Buton pentru eliberarea accesoriilor Butonul ejector cu sistem de siguranta permite detasarea in siguranta a accesoriilor, pentru o curatare simpla si rapida a aparatului. |
Caracteristici:
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Mixer de mana |
| Functii | Framantare Amestecare Mixare oua |
| Caracteristici cheie | Turbo Viteza variabila |
| Continut pachet: | 2 x Tel 2 x Carlig aluat 1 x Mixer de mana |
| Culoare | Alb |
| Putere | 250 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Trepte de viteza | 6 |
| Lungime | 184 mm |
| Latime | 83 mm |
| Inaltime | 147 mm |
| Greutate | 0.8 Kg |
- Garantie
- 36
- Accesorii
- Carlig
- Capacitate bol
- Nu
- Tip mixer
- De mână
- Putere mixer
- 250w
- Material bol
- Nu
- Numar viteze
- 6
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi