Descoperă categoriile noastre
Mesh
Retelistica
Switch-uri
Cabinete Metalice
NAS
Cabluri & accesorii
Acces Point-uri
Placi de retea
Routere Wireless
Patch cord
Pdu
Role UTP/FTP
Tester retea
Extender si repetor
Matrice
Cabluri de alimentare
Adaptoare Convertoare si Mufe
Accesorii switch-uri
Unelte PC
Supraveghere - accesorii
Routere
Range Extender
Patch panel
Accesorii rack-uri
Solutii MikroTik
Transmisie wireless IP
Adaptoare PowerLAN
MESH TP-LINK Sistem wireless Complete Coverage - router AC1200 Whole-Home , TP-Link (Deco E4(2-pack )(timbru verde 2.00 lei)
Deco E4(2-pack ).
283,48 lei
In Stoc
TP-Link Deco E4 (2-pack), Alb, Gri, Intern, LAN, WLAN, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C, 10 - 90%
TP-Link Deco E4 (2-pack). Culoarea produsului: Alb, Gri, Tipul antenei: Intern, Indicatori LED-uri: LAN, WLAN. Bandă Wi-Fi: Bandă dublă (2.4 GHz/ 5 GHz), Standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac), Standarde Wi-Fi: 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n). Lățime: 90,7 milimetri, Adâncime: 90,7 milimetri, Înălţime: 190 milimetri
| Design | |
| Culoarea produsului | Alb, Gri |
| Indicatori LED-uri | LAN, WLAN |
| Tipul antenei | Intern |
| Număr de antene | 2 |
| Butonul Reset | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 70 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 90% |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 90% |
| Certificare | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Caracteristici ale reţelei fără fir LAN | |
| Bandă Wi-Fi | Bandă dublă (2.4 GHz/ 5 GHz) |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Algoritmi de securitate | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Caracteristici | |
| Acceptate Quality of Service (QoS) | Da |
| Expediere port | Da |
| Protocoale | |
| Client DHCP | Da |
| Server DHCP | Da |
| Conexiune | |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85171800 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 90,7 milimetri |
| Adâncime | 90,7 milimetri |
| Înălţime | 190 milimetri |
| Lăţime de ambalaj | 365 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 105 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 241 milimetri |
| Greutatea pachetului | 1,73 kilograme |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Adaptor AC legat | Da |
- Standard Wi-Fi
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
- 2
- Tipul antenei
- Intern
- Bandă Wi-Fi
- Bandă dublă (2.4 GHz/ 5 GHz)
- Culoarea produsului
- Alb, Gri
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



