Descoperă categoriile noastre
Dahua Technology DHI-USB-U106-30-64GB, 64 Giga Bites, USB Tip-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 70 MB/s, Fără capac, Argint
Dahua Technology
DHI-USB-U106-30-64GB
20,02 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Dahua Technology DHI-USB-U106-30-64GB, 64 Giga Bites, USB Tip-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 70 MB/s, Fără capac, Argint
Dahua Technology DHI-USB-U106-30-64GB. Capacitatea: 64 Giga Bites, Interfață dispozitiv: USB Tip-A, Versiune USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Citiţi de viteză: 70 MB/s, Viteză de scriere: 25 MB/s. Factorul de formă: Fără capac. Greutate: 5,7 g. Culoarea produsului: Argint
| Performanță | |
| Capacitatea | 64 Giga Bites |
| Interfață dispozitiv | USB Tip-A |
| Versiune USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Citiţi de viteză | 70 MB/s |
| Viteză de scriere | 25 MB/s |
| Design | |
| Factorul de formă | Fără capac |
| Culoarea produsului | Argint |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 70 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 40,4 milimetri |
| Adâncime | 12,2 milimetri |
| Înălţime | 4,65 milimetri |
| Greutate | 5,7 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 100 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 132 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 5,6 milimetri |
| Greutatea pachetului | 14,2 g |
- Garantie
- 60
- Factorul de formă
- Fără capac
- Interfață dispozitiv
- USB Tip-A
- Versiune USB
- 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Capacitatea
- 64 Giga Bites
- Culoarea produsului
- Argint
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi