Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
HP Thunderbolt 120W G4 Dock for Notebook (EN) "4J0A2AAABB"
4J0A2AA#ABB
1.053,94 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Sistem de andocare Thunderbolt G4 de 120 W;, Prin cablu, Thunderbolt 4, Negru, Kensington, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
HP Sistem de andocare Thunderbolt G4 de 120 W;. Tehnologia de conectare: Prin cablu, Interfaţă gazdă: Thunderbolt 4. Culoarea produsului: Negru, Tip slot cablu cu sistem de blocare: Kensington. Tensiune AC intrare: 100 - 240 V, Frecvență de intrare AC: 50 - 60 Hz, Tensiune de ieşire: 19.5 V. Sisteme de operare Windows suportate: Windows 10, Windows 11. Lățime: 98 milimetri, Adâncime: 98 milimetri, Înălţime: 68 milimetri
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Interfaţă gazdă | Thunderbolt 4 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 4 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Număr de DisplayPort | 2 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Microfon, Jack line-in | Nu |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Performanță | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Cititor card integrat | Nu |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Managementul energiei | |
| Tensiune AC intrare | 100 - 240 V |
| Frecvență de intrare AC | 50 - 60 Hz |
| Curent de ieşire | 6,15 A |
| Software | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 98 milimetri |
| Adâncime | 98 milimetri |
| Înălţime | 68 milimetri |
| Greutate | 760 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 275 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 143 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 148,5 milimetri |
| Greutatea pachetului | 760 g |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733020 |
- Dimensiune
- A2
- Garantie
- 12 luni
- Ethernet LAN
- Da
- Numărul de porturi HDMI
- 1
- Cititor card integrat
- Nu
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 4
- Microfon, Jack line-in
- Nu
- Tehnologia de conectare
- Prin cablu
- Interfaţă gazdă
- Thunderbolt 4
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi