Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop Dell Vostro 3535, 15.6 inch FHD, Gri
N1002VNB3535EMEA01
4.279,83 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Laptop Dell Vostro 3535, 15.6 inch FHD, Gri
Caracteristici:
| Design | |
| Tipul de produs | Notebook |
| Culoarea produsului | Gri |
| Factorul de formă | Clapetă |
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 38,1 cm (15") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Luminozitate afişaj | 250 cd/m² |
| Densitate pixeli | 141 ppi |
| Gamă de culori | 45% |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Rația de contrast (tipică) | 600:1 |
| Procesor | |
| Producătorul procesorului | AMD |
| Familia de procesoare | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesor | 7530U |
| Frecvență procesor | 2 GHz |
| Frecvență boost procesor | 4,5 GHz |
| Numărul de nuclee de procesor | 6 |
| Memorie cache procesor | 16 Mega bites |
| Memorie | |
| Memorie internă | 8 Giga Bites |
| Tip de memorie internă | DDR4-SDRAM |
| Factor de formă memorie | SO-DIMM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 8 Giga Bites |
| Sloturi pentru memorii | 2x SO-DIMM |
| Maximum de memorie internă | 16 Giga Bites |
| Medii de stocare | |
| Capacitate totală de stocare | 256 Giga Bites |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 256 Giga Bites |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| SSD capacitatea de unitate | 256 Giga Bites |
| NVMe | Da |
| Factor de formă SSD | M.2 |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Cititor card integrat | Da |
| Carduri de memorie compatibile | SD, SDHC, SDXC |
| Grafică | |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Model adaptor grafic la-bord | AMD Radeon |
| Audio | |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Puterea difuzorului | 2 W |
| Microfon încorporat | Da |
| Aparat de fotografiat | |
| Cameră foto frontală | Da |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 0,92 MP |
| Tip cameră frontală HD | HD |
| Reţea | |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tipul antenei | 2x2 |
| Producător controler WLAN | Realtek |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Conexiune | |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C | 1 |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Tip port încărcare | Mufă DC-in |
| Adaptor curent cu mufă | 4.5 mm |
| Tastatură | |
| Aparat de | Touchpad |
| Limbă tastatură | US Internațional |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Software | |
| Sistem de operare cu condiţia | Windows 11 Pro |
| Limbă sistem de operare | Multi-lingvistic |
| Soft de încercare | McAfee 12 Months Business Security,Microsoft Office Trial |
| Baterie | |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Numărul de celule baterie | 3 |
| Tensiune baterie | 11,25 V |
| Baterie timp de reîncărcare | 4 h |
| Greutate baterie | 176 g |
| Managementul energiei | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 W |
| Frecvenţa adaptorului AC | 50/60 Hz |
| Voltajul de intrare pentru adaptorul AC | 100 - 240 V |
| Adaptor AC de ieşire uzitat | 3,34 A |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 19.5 V |
| Securitate | |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 65 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 90% |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 - 95% |
| Altitudinea de operare | -15,2 - 3048 m |
| Altitudinea de ne-operabilitate | -15,2 - 10668 m |
| Şoc de operare | 110 G |
| Non-şoc de operare | 160 G |
| Vibraţii de operare | 0,66 G |
| Non-vibraţii de operare | 1,3 G |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 1,67 kilograme |
| Lățime | 358,5 milimetri |
| Adâncime | 235,6 milimetri |
| Înălţime (faţă) | 1,7 cm |
| Înălţime (spate) | 1,9 cm |
- Procesor
- 7530U
- Greutate
- 1,67 kilograme
- Garantie
- 36
- Tastatură numerică
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Maximum de memorie internă
- 16 Giga Bites
- Diagonala afișajului
- 38,1 cm (15")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1080 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Windows 11 Pro
- Numărul de porturi HDMI
- 1
- Producătorul procesorului
- AMD
- Familia de procesoare
- AMD Ryzen™ 5
- Frecvență procesor
- 2 GHz
- Memorie internă
- 8 Giga Bites
- Conexiune rețea mobilă
- Nu
- Standard Wi-Fi
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 1
- Factorul de formă
- Clapetă
- Capacitate totală de stocare
- 256 Giga Bites
- Ecran tactil
- Nu
- Suport media de stocare
- SSD
- De tipul de unitate optică
- Nu
- Adaptor procesor grafic separat
- Nu
- Model adaptor grafic dedicat
- Indisponibil
- Tipul de produs
- Notebook
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C
- 1
- Adaptor grafic la-bord
- Da
- Model adaptor grafic la-bord
- AMD Radeon
- Battery capacity
- 41 Wh
- Culoarea produsului
- Gri
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi









