Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop Dell Vostro 3535, 15.6 inch FHD (1920 x 1080), Gri
N1004VNB3535EMEA01
4.042,03 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Laptop Dell Vostro 3535, 15.6 inch FHD (1920 x 1080), Gri
| Design | |
| Tipul de produs | Notebook |
| Culoarea produsului | Gri |
| Factorul de formă | Clapetă |
| afișaj | |
| Diagonala afișajului | 38,1 cm (15") |
| Rezoluţie de afişare | 1920 x 1080 Pixel |
| Ecran tactil | Nu |
| Tip HD | Full HD |
| Tip panou | IPS |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Luminozitate afişaj | 250 cd/m² |
| Densitate pixeli | 141 ppi |
| Gamă de culori | 45% |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Rația de contrast (tipică) | 600:1 |
| Procesor | |
| Producătorul procesorului | AMD |
| Familia de procesoare | AMD Ryzen™ 3 |
| Procesor | 7330U |
| Frecvență procesor | 2,3 GHz |
| Frecvență boost procesor | 4,3 GHz |
| Numărul de nuclee de procesor | 4 |
| Memorie cache procesor | 8 Mega bites |
| Memorie | |
| Memorie internă | 8 Giga Bites |
| Tip de memorie internă | DDR4-SDRAM |
| Factor de formă memorie | SO-DIMM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 8 Giga Bites |
| Sloturi pentru memorii | 2x SO-DIMM |
| Maximum de memorie internă | 16 Giga Bites |
| Medii de stocare | |
| Capacitate totală de stocare | 256 Giga Bites |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 256 Giga Bites |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| SSD capacitatea de unitate | 256 Giga Bites |
| NVMe | Da |
| Factor de formă SSD | M.2 |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Cititor card integrat | Da |
| Carduri de memorie compatibile | SD, SDHC, SDXC |
| Grafică | |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Model adaptor grafic la-bord | AMD Radeon |
| Audio | |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Puterea difuzorului | 2 W |
| Microfon încorporat | Da |
| Aparat de fotografiat | |
| Cameră foto frontală | Da |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 0,92 MP |
| Tip cameră frontală HD | HD |
| Reţea | |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standarde Wi-Fi | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tipul antenei | 2x2 |
| Producător controler WLAN | Realtek |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Conexiune | |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C | 1 |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Tip port încărcare | Mufă DC-in |
| Adaptor curent cu mufă | 4.5 mm |
| Tastatură | |
| Aparat de | Touchpad |
| Limbă tastatură | US Internațional |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Software | |
| Sistem de operare cu condiţia | Windows 11 Pro |
| Limbă sistem de operare | Multi-lingvistic |
| Soft de încercare | McAfee 12 Months Business Security,Microsoft Office Trial |
| Baterie | |
| Tehnologia bateriei | Polimer Litiu (LiPo) |
| Numărul de celule baterie | 3 |
| Tensiune baterie | 11,25 V |
| Baterie timp de reîncărcare | 4 h |
| Greutate baterie | 176 g |
| Managementul energiei | |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 W |
| Frecvenţa adaptorului AC | 50/60 Hz |
| Voltajul de intrare pentru adaptorul AC | 100 - 240 V |
| Adaptor AC de ieşire uzitat | 3,34 A |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 19.5 V |
| Securitate | |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 65 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 - 90% |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 - 95% |
| Altitudinea de operare | -15,2 - 3048 m |
| Altitudinea de ne-operabilitate | -15,2 - 10668 m |
| Şoc de operare | 110 G |
| Non-şoc de operare | 160 G |
| Vibraţii de operare | 0,66 G |
| Non-vibraţii de operare | 1,3 G |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Greutate | 1,67 kilograme |
| Lățime | 358,5 milimetri |
| Adâncime | 235,6 milimetri |
| Înălţime (faţă) | 1,7 cm |
| Înălţime (spate) | 1,9 cm |
- Procesor
- 7330U
- Greutate
- 1,67 kilograme
- Garantie
- 36
- Tastatură numerică
- Da
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Maximum de memorie internă
- 16 Giga Bites
- Diagonala afișajului
- 38,1 cm (15")
- Rezoluţie de afişare
- 1920 x 1080 Pixel
- Sistem de operare cu condiţia
- Windows 11 Pro
- Numărul de porturi HDMI
- 1
- Producătorul procesorului
- AMD
- Familia de procesoare
- AMD Ryzen™ 3
- Frecvență procesor
- 2,3 GHz
- Memorie internă
- 8 Giga Bites
- Conexiune rețea mobilă
- Nu
- Standard Wi-Fi
- Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 1
- Factorul de formă
- Clapetă
- Capacitate totală de stocare
- 256 Giga Bites
- Ecran tactil
- Nu
- Suport media de stocare
- SSD
- De tipul de unitate optică
- Nu
- Adaptor procesor grafic separat
- Nu
- Model adaptor grafic dedicat
- Indisponibil
- Tipul de produs
- Notebook
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C
- 1
- Adaptor grafic la-bord
- Da
- Model adaptor grafic la-bord
- AMD Radeon
- Battery capacity
- 41 Wh
- Culoarea produsului
- Gri
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi









