Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop Microtech CoreBook CB15A/512W2E cu procesor Intel Core i5-1035G1, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics, Windows 11 Pro, Grey
MICROTECH
CB15A/512W2E
4.292,62 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Laptop Microtech CoreBook CB15A/512W2E cu procesor Intel Core i5-1035G1, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics, Windows 11 Pro, Grey
Caracteristici:
PROCESOR
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 1035G1 |
| Arhitectura | Ice Lake |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa nominala | 1 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 3.6 GHz |
| Cache | 6144 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
AFISARE
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
MEMORIE
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Memorie integrata | 16384 MB |
HARD DISK
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
PLACA VIDEO
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel UHD |
MULTIMEDIA
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
| Putere difuzoare | 2 W |
CONECTIVITATE & PORTURI
| Porturi | 1 x mini HDMI 2 x USB 3.0 1 x Audio Out/Microfon |
| Cititor de carduri | Micro SD |
| Wireless | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
SOFTWARE
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


