Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Ultrabook Lenovo 15.6'' IdeaPad 3 15IIL05, FHD, Procesor Intel® Core™ i5-1035G4, 8GB DDR4, 256GB SSD, Platinum Grey
2111594
2.947,72 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Accesorii și rezerve compatibile
| Denumire: | Ultrabook Lenovo 15.6'' IdeaPad 3 15IIL05, FHD, Procesor Intel® Core™ i5-1035G4 (6M Cache, up to 3.70 GHz), 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel Iris Plus, Free DOS, Platinum Grey |
| Cod producator: | 81WE00W8RM |
| Garantie comerciala: | 24 luni, 6 luni acumulator |
| Garantie de conformitate: | 24 luni |
| Model | |
| Platforma | IdeaPad 3 |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Format | Full HD |
| Iluminare | LED backlight |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Tehnologie ecran | TN |
| Luminozitate | 220 nits |
| Procesor | |
| Producator | Intel® |
| Nume | Intel® Core™ i5-1035G4 Processor (6M Cache, up to 3.70 GHz) |
| Familie | Intel® Core™ i5 din a zecea generatie Ice Lake |
| Model | 1035G4 |
| Nucleu | Ice Lake |
| Numar nuclee | 4 |
| Numar thread-uri | 8 |
| Frecventa | 1 GHz |
| Frecventa turbo max | 3,7 GHz |
| Smart Cache | 6 MB |
| Tehnologie | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Iris Plus |
| Putere maxima disipata | 15 W |
| Memorie | |
| Capacitate | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Sloturi RAM | 1 |
| Slot 1 | 4 GB |
| Integrata | 4 GB |
| Suport maxim | 12 GB |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Tip SSD | M.2 PCIe (2242) |
| Placa Video | |
| Producator chipset | Intel |
| Seria | Iris |
| Model | Plus |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Placa video | Integrata |
| Unitate Optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Altele | Nu are unitate optica integrata |
| Sunet | |
| Sunet | HD Audio |
| Boxe | 2-way |
| Microfon incorporat | 2x, Array |
| Putere boxe | 2x 1.5 W |
| Sistem | Stereo |
| Tehnologii | Dolby Audio |
| Conectivitate | |
| Wireless | 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.0 |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| Audio Jack | 1x Combo |
| Baterie | |
| Tip | Li-Polymer |
| Putere | 35 Whr |
| Adaptor | 65 W |
| Dimensiuni Fizice | |
| Dimensiuni | 362.2 x 253.4 x 19.9 mm |
| Greutate | 1.85 kg |
| Software | |
| Sistem de operare | Free DOS |
| Securitate | |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Suport TPM | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | 4-in-1 |
| Carduri suportate | SD, SDHC, SDXC, MMC |
| Tastatura | 6-row Multimedia FN keys |
| Tastatura numerica | Da |
| Tastatura layout | English |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Diverse | |
| Culoare | Argintiu - Gri |
| Carcasa | Elemente finisate din plastic |
Accesorii și rezerve compatibile
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi












