Descoperă categoriile noastre
Laptopuri
Laptop, Tablete & Telefoane
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Laptop HP 255 G7, procesor AMD Ryzen™ 3 2200U, 3.40 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, DVD-RW, Radeon™ Vega 3 Graphics
6BN09EA
1.829,23 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
| Laptop HP 255 G7 cu procesor AMD Ryzen™ 3 2200U pana la 3.40 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, DVD-RW, Radeon™ Vega 3 Graphics, Free DOS, Dark Ash Silver | |
| Prietenos cu bugetul. Gata pentru afaceri. Conecteaza-te cu laptop-ul HP 255, disponibil la un pret convenabil, dotat cu cea mai recenta tehnologie si un sasiu durabil pentru protectie. Finalizeaza cu usurinta activitatile de afaceri cu procesorul AMD Ryzen™ 3 si instrumentele de colaborare esentiale. |
|
| Conceput pentru afaceri. Finalizeaza cu incredere proiectele cu puterea procesorului AMD Ryzen™ si memorie DDR4. Bine conectat. Acest notebook este gata de conectare la toate perifericele dvs. si conceput pentru cerintele de afaceri datorita porturilor RJ-45 si HDMI. Design mobil durabil. Nu iti face griji, HP 255 poate tine pasul cu stilul de lucru in deplasare datorita designului mai subtire si mai usor. Sasiul durabil protejeaza componetele interne, astfel incat sa fie la fel de profesional ca tine. |
|
| CEA MAI BUNA PERFORMANTA DIN CLASA SA | |
| Procesor AMD Ryzen™ 3 Mobile cu Radeon™ Vega Graphics Lucreaza, studiaza si joaca-te in cele mai bune conditii pe un laptop cu procesor AMD Ryzen™ 3 Mobile. Urmareste emisiunile favorite, navigheaza prin prezentari si conecteaza-te la social media, toate acestea cu o durata de viata a bateriei care te tine in miscare atunci cand incarcarea nu este o optiune. |
|
| PERFORMANTE GROZAVE PENTRU: - Editare foto simpla; - Multitasking; - Filme HD; - Browsing pe web; |
|
| PERFORMANTA SPORITA Elimina lag-ul dintre comanda si executie cu o viteza uimitoare de raspuns. |
|
| IMAGINI ULUITOARE Experimenteaza claritatea si performanta accelerata a placii video Radeon™ Vega Graphics. - Performanta grafica cu pana la 12% mai mare cu AMD Ryzen™ 3 2200U.* *Comparativ cu un procesor AMD dintr-o generatie anterioara. |
|
| DURATA DE VIATA A BATERIEI EXCEPTIONALA Tehnica de calcul inteligenta optimizeaza performanta si energia, oferindu-ti o durata de viata a bateriei sporita. |
|
| ALIMENTAM LUMEA. TU AI PUTEREA. Ce are in comun urmatorul tau laptop cu cel mai mare display HD din Times Square, cele mai populare console de jocuri ale momentului si ecrane de avioane de cea mai noua generatie? Puterea incredibila oferita de tehnologia AMD. |
|
|
|
|
Procesor
| Producator procesor | AMD |
| Tip procesor | Ryzen 3 |
| Model procesor | 2200U |
| Arhitectura | Zen |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa nominala | 2.5 GHz |
| Cache | 4096 KB |
| Frecventa Turbo Boost | 3.4 GHz |
| Tehnologie procesor | 14 nm |
| Procesor grafic integrat | AMD Radeon™ Vega 3 Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | LED VA |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa | 2400 MHz |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 256 GB |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | AMD Radeon Vega |
Multimedia
| Unitate optica | Da |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 2 x USB 3.1 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon |
| Cititor de carduri | SD SDHC SDXC MMC |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 b/g/n |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
Software
| Sistem de operare | Free DOS |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Dimensiuni (W x H x D) | 376 x 22.5 x 246 mm |
| Greutate | 1.78 Kg |
| Securitate | Security lock TPM 2.0 (Trusted Platform Module) |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Autonomie baterie | 10.5 h |
| Culoare | Gri inchis |
| Caracteristici cheie | Camera web Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple |
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



