Descoperă categoriile noastre
Laminator Leitz iLAM A4 Home Office,"73680089", Gri
73680089
497,93 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Leitz iLAM Laminator Home Office A4, 23 cm, Laminator fierbinte, 3 minute, 310 mm/min, 0,4 milimetri, A4
Leitz iLAM Laminator Home Office A4. Lăţimea maximă laminare: 23 cm, Tipul: Laminator fierbinte, Pre-încălzire ora: 3 minute. Consum de energie (tipic): 285 W, Tensiune AC intrare: 220-240 V. Lățime: 370 milimetri, Adâncime: 128 milimetri, Înălţime: 76 milimetri
| Caracteristici | |
| Tipul | Laminator fierbinte |
| Lăţimea maximă laminare | 23 cm |
| Pre-încălzire ora | 3 minute |
| Viteza de laminare | 310 mm/min |
| Grosime minimă săculeț | 80 µm |
| Grosime maximă folie laminare | 125 µm |
| Grosimea maximă a documentului | 0,4 milimetri |
| Ecran încorporat | Nu |
| Sistem laminare | Săculeț |
| Timp laminare | 60 s |
| Număr cilindrii | 2 |
| Formatul | A4 |
| Temperatura (max) | 130 °C |
| Culoarea produsului | Gri, Alb |
| Material carcasă | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS) |
| Indicaţia de lumină | Da |
| Indicatorull prompt | Da |
| Certificare | GS, TUV, CE |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (tipic) | 285 W |
| Tensiune AC intrare | 220-240 V |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 370 milimetri |
| Adâncime | 128 milimetri |
| Înălţime | 76 milimetri |
| Greutate | 1,37 kilograme |
- Dimensiune
- A4
- Ecran încorporat
- Nu
- Tipul
- Laminator fierbinte
- Lăţimea maximă laminare
- 23 cm
- Pre-încălzire ora
- 3 minute
- Viteza de laminare
- 310 mm/min
- Grosimea maximă a documentului
- 0,4 milimetri
- Formatul
- A4
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



