Descoperă categoriile noastre
HDD Desktop TOSHIBA 2TB P300 SMR, 3.5", 256MB, 7200RPM, SATA, bulk "HDWD320UZSVA"
HDWD320UZSVA
317,75 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Toshiba P300, 3.5", 2 TB, 7200 RPM
Toshiba P300. Capacitate hard disk: 3.5", Capacitatea hard-discului: 2 TB, Viteza de rotaţie a HDD: 7200 RPM
| Caracteristici | |
| Capacitate hard disk | 3.5" |
| Capacitatea hard-discului | 2 TB |
| Viteza de rotaţie a HDD | 7200 RPM |
| Interfaţă | SATA |
| Tipul | HDD |
| Componentă pentru | PC-ul |
| Mărime memorie temporară HDD | 256 Mega bites |
| Rată de transfer interfață hard disk | 6 Gbit/s |
| Senzor de șoc | Da |
| Native Command Queuing (NCQ) | Da |
| Nivelul de zgomot, idle | 25 dB |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (tipic) | 5,21 W |
| Consum de energie (inactiv) | 2,92 W |
| Tensiune de lucru | 5 / 12 V |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 65 °C |
| Vibraţii de operare | 0,5 G |
| Non-vibraţii de operare | 3 G |
| Şoc de operare | 70 G |
| Non-şoc de operare | 350 G |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 101,6 milimetri |
| Adâncime | 26,1 milimetri |
| Greutate | 450 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
- Interfata
- SATA
- Garantie
- 24
24 LUNI - Capacitate hard disk
- 3.5"
- Capacitatea hard-discului
- 2 TB
- Componentă pentru
- PC-ul
- Tipul
- HDD
- Viteza de rotaţie a HDD
- 7200 RPM
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi


