Descoperă categoriile noastre
HDD TOSHIBA 10TB, S300, 7.200 rpm, buffer 256 MB, pt supraveghere, "HDWT31AUZSVA"
HDWT31AUZSVA
1.929,28 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Toshiba S300 Surveillance, 3.5", 10000 Giga Bites, 7200 RPM
Toshiba S300 Surveillance. Capacitate hard disk: 3.5", Capacitatea hard-discului: 10000 Giga Bites, Viteza de rotaţie a HDD: 7200 RPM
HDD TOSHIBA 10TB, S300, 7.200 rpm, buffer 256 MB, pt supraveghere, "HDWT31AUZSVA"
Specificatii:
Recomandat pentru: supraveghere
Capacitate: 10 TB
Viteza de rotatie: 7.200 rpm
Interfata: S-ATA 3
Buffer: 256 MB
Rata de transfer SATA: 6 Gb/s
| Caracteristici | |
| Capacitate hard disk | 3.5" |
| Capacitatea hard-discului | 10000 Giga Bites |
| Viteza de rotaţie a HDD | 7200 RPM |
| Interfaţă | ATA III Serial |
| Tipul | HDD |
| Componentă pentru | Sistem de supraveghere |
| Mărime memorie temporară HDD | 256 Mega bites |
| Rată de transfer interfață hard disk | 6 Gbit/s |
| same meaning | 248 MB/s |
| Latenţă mediu | 4,17 ms |
| Tehnologie Toshiba Stable Platter | Da |
| Senzor de șoc | Da |
| Operare 24/4 | Da |
| Native Command Queuing (NCQ) | Da |
| Limită rată volum de muncă | 180 TB/an |
| Întretimp între eşecuri | 1000000 h |
| Managementul energiei | |
| Consum de energie (inactiv) | 7,15 W |
| Tensiune de lucru | 5 / 12 V |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 70 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 - 95% |
| Vibraţii de operare | 0,75 G |
| Non-vibraţii de operare | 3 G |
| Şoc de operare | 70 G |
| Non-şoc de operare | 250 G |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 101,8 milimetri |
| Adâncime | 26,1 milimetri |
| Greutate | 770 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitatea | 1 |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84717050 |
- Interfata
- ATA III Serial
- Garantie
- 36
36 LUNI - Capacitate hard disk
- 3.5"
- Capacitatea hard-discului
- 10000 Giga Bites
- Componentă pentru
- Sistem de supraveghere
- Tipul
- HDD
- Viteza de rotaţie a HDD
- 7200 RPM
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

