Descoperă categoriile noastre
Genti pentru laptop
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Geanta Targus Classic pentru laptop de 14inch, Black-Red
CN414EU
93,73 lei
Stoc depozit
Termen de livrare: 4 zile
Targus CN414EU, Servietă, 36,3 cm (14.3"), Curea de umăr, 560 g
Targus CN414EU. Tip de carcasă: Servietă, Mărime maximă ecran: 36,3 cm (14.3"), Carrying handle, Curea de umăr. Greutate: 560 g
| Caracteristici | |
| Mărime maximă ecran | 36,3 cm (14.3") |
| Tip de carcasă | Servietă |
| Material | Neopren, Poliester |
| Culoare dominantă produs | Negru, Roşu |
| Compartiment(e) integrat(e) | Da |
| Buzunare exterioare | Buzunar frontal |
| Lacate cu cifru | Nu |
| Carrying handle | Da |
| Curea de umăr | Da |
| Caracteristici protecție | Rezistent la praf, Rezistență la zgârieturi, Rezistent la șoc |
| Tip închizătoare | Fermoar |
| Ţara de origine | China |
| Cantitatea | 1 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 60 milimetri |
| Adâncime | 370 milimetri |
| Înălţime | 330 milimetri |
| Greutate | 560 g |
| Lăţime de ambalaj | 75 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 387 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 325 milimetri |
| Greutatea pachetului | 580 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Mouse inclus | Nu |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 395,9 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 700 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 355 milimetri |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 6,73 kilograme |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 10 buc. |
| Alte caracteristici | |
| Mărime minimă ecran | 33 cm (13") |
- Material
- Neopren, Poliester
- Garantie
- 24
- Mărime maximă ecran
- 36,3 cm (14.3")
- Tip de carcasă
- Servietă
- Culoare dominantă produs
- Negru, Roşu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi







