Descoperă categoriile noastre
Genti pentru laptop
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Docking Station
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Geanta Laptop Asus 16INCH Nereus, Negru
90-XB4000BA00010
58,41 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Geanta Laptop Asus 16INCH Nereus, Negru
|
Combatibil cu laptopuri cu diagonala de pana la 16 inch. |
|
|
Geanta este fabricata dintr-un material rezistent la umiditate, protejand laptopul dumneavoastra de eventuale accidente. |
|
|
Compartiment pentru documente A4. |
|
|
Buzunar special creat pentru telefonul mobil. |
|
|
Interiorul compartimentului principal este captusit, pentru siguranta sporita a laptopului dumneavoastra.
|
|
|
Cureaua de umar este detasabila si se ajusteaza in functie de nevoile dumneavoastra. |
|
Caracteristici:
| Tip | Servieta |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate maxima laptop | 16 inch |
| Functii | Curea detasabila Compartiment telefon Compartiment documente |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Material | Poliester |
Dimensiuni:
| Lungime | 42.5 cm |
| Inaltime | 32.5 cm |
| Adancime | 8 cm |
| Greutate | 0.53 Kg |
- Garantie
- 24 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








