Descoperă categoriile noastre
Fierbator electric Heinner HEK-2200RDIX, 2200W, 1.7 L, carcasa din inox, Rosu
HEK-2200RDIX
159,97 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Fierbator electric Heinner HEK-2200RDIX, 2200W, 1.7 L, carcasa din inox, Rosu

| Capacitate 1.7 L Cu o capacitate de 1.7 litri, fierbatorul HEINNER HEK-2200RDIX este numai bun pentru a-ti prepara ceaiul sau cafeaua de dimineata si perfect atunci cand ai nevoie sa prepari bauturi pentru intreaga familie sau pentru musafiri. |
![]() |
| Baza rotativa 360o Aparatul are o baza rotativa 360o care iti permite sa pozitionezi fierbatorul din orice directie si sa il manevrezi cu usurinta atat cu mana dreapta, cat si cu mana stanga. |
![]() |
| Auto oprire L-ai pornit si treaba este gata. In momentul in care apa atinge temperatura de fierbere, fierbatorul se opreste automat! |
![]() |
| Carcasa din inox Cu un design placut si un finisaj elegant din inox colorat, fierbatorul HEK-2200RDIX isi va gasi loc cu usurinta in orice bucatarie. Carcasa din inox permite o intretinere usoara, o curatare rapida a aparatului dupa fiecare utilizare, dar mai ales asigura rezistenta in timp. |
![]() |
| Rezistenta din inox Rezistenta fierbatorului este si ea realizata din inox, asigurand o fierbere rapida si curatare facila, dar si o durata de viata mai indelungata a aparatului. |
![]() |
Caracteristici:
| Cantitate cana fierbator | 1.7 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 2200 W |
| Material carcasa | Inox |
| Functii | Baza rotativa Auto oprire |
| Culoare | Rosu |
| Latime | 23.5 cm |
| Inaltime | 24.8 cm |
| Adancime | 19.9 cm |
| Greutate | 0.93 Kg |
- Culoare
- Rosu
- Garantie
- 36
- Material carcasă
- Inox
- Sistem antialunecare
- Nu
- Filtru anticalcar
- Nu
- Fir
- Da
- Capacitate fierbător
- ≥1.1-l
- Putere fierbător
- ≥2001w
- Functii fierbator
- Oprire automata
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






