Descoperă categoriile noastre
Fier de calcat Philips Azur GC4567/80, 2600 W, jet de abur 50g/min, talpa SteamGlide Advanced, Quick Calc pentru curatare rapida
GC4567/80
455,00 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Philips Azur GC4567/80 Fier de călcat cu abur, Fier de călcat cu abur, Talpă a fierului de călcat SteamGlide, 2 m, 250 g/min, Negru, 50 g/min
| Tipul | Fier de călcat cu abur |
| Tip talpă | Talpă a fierului de călcat SteamGlide |
| Lungime cablu | 2 m |
| Performanță accelerare abur | 250 g/min |
| Auto Putere Off | Da |
| Culoarea produsului | Negru |
| Funcție de accelerare (boost) a aburului | Da |
| Abur continuu | Da |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Funcţia anti-picurare | Da |
| Vertical funcţia de abur | Da |
| Funcţia de pulverizare | Da |
| Potrivit pentru apă de la robinet | Da |
| Potrivit pentru orice țesătură | Da |
| Fără fir | Nu |
| Adaptat pentru călătorie | Nu |
| Greutate fier de călcat | 1,552 g |
| Manual de utilizare hârtie reciclată | Da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Putere | 2600 W |
| Tensiune AC intrare | 240 V |
| Greutate pachet | 1,791 kilograme |
| Ștecher încorporat | Da |
| Număr de stele acordate alunecării tălpii | 3 |
| Număr de stele acordate rezistenței la zgârieturi a tălpii | 4 |
| Material ambalaj reciclabil | 100% |
| Greutate | 1,57 kilograme |
| Greutatea pachetului | 1,791 g |
| Manual | Da |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

