Descoperă categoriile noastre
Docking Station
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
Lindy DSTPro Univ Laptop Dock. Station "LY-43366"
LY-43366
2.259,76 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Lindy DST-Pro Universal, Tip dock, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, Negru, CE, FCC, RoHS & REACH, California Proposition 65, DC, USB tip-C
Lindy DST-Pro Universal. Tehnologia de conectare: Tip dock, Interfaţă gazdă: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Culoarea produsului: Negru, Certificare: CE, FCC, RoHS & REACH, California Proposition 65. Tip de sursă de curent: DC, Conector alimentare energie: USB tip-C, Tensiune AC intrare: 24 V. Lățime: 85 milimetri, Adâncime: 30 milimetri, Înălţime: 190 milimetri. Cantitate per ambalaj: 1 buc., Lăţime de ambalaj: 205 milimetri, Adâncimea de ambalaj: 50 milimetri
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Tip dock |
| Interfaţă gazdă | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Numărul de porturi HDMI | 3 |
| Număr de DisplayPort | 2 |
| Microfon, Jack line-in | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Performanță | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Certificare | CE, FCC, RoHS & REACH, California Proposition 65 |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | DC |
| Conector alimentare energie | USB tip-C |
| Tensiune AC intrare | 24 V |
| Curent de intrare | 5 A |
| Consum de energie (max) | 30 W |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | -20 - 40 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 80 °C |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 - 90% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 85 milimetri |
| Adâncime | 30 milimetri |
| Înălţime | 190 milimetri |
| Greutate | 396 g |
| Datele de ambalare | |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Lăţime de ambalaj | 205 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 50 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 323 milimetri |
| Greutatea pachetului | 1,7 kilograme |
- Garantie
- 24
- Ethernet LAN
- Da
- Numărul de porturi HDMI
- 3
- Ieșiri căști
- 1
- Microfon, Jack line-in
- Da
- Tehnologia de conectare
- Tip dock
- Interfaţă gazdă
- USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




