Descoperă categoriile noastre
Docking Station
Laptop, Tablete & Telefoane
Laptopuri
Tablete
Genti pentru laptop
Hard disk-uri laptop
Memorii RAM laptop
Incarcatoare laptop
Card reader
Smartwhatch-uri
Tablete grafice
Telefoane mobile
Accesorii Telefoane
Accesorii Laptop
Telefoane digitale, analogice
Standuri Notebook
Accesorii Tablete
Cabluri Smartphone
ASUS DC100 USB-C Mini Dock compact and lightweight HDMI 4K USB Type-A USB Type-C 100W PD passthrough "90XB0820-BDS000"
90XB0820-BDS000
331,80 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS Dual 4K USB-C Dock, Prin cablu, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Negru, 3840 x 2160 Pixel, 144 Hz
ASUS Dual 4K USB-C Dock. Tehnologia de conectare: Prin cablu, Interfaţă gazdă: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Viteză transfer de date Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Culoarea produsului: Negru, Rezoluţie maximă (mod) digital: 3840 x 2160 Pixel, Rată maximă de reîmprospătare: 144 Hz. Tip de sursă de curent: USB, Lungime cablu USB: 0,15 m. Sisteme de operare Windows suportate: Windows 10
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Interfaţă gazdă | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 3 |
| Numărul de porturi HDMI | 1 |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Microfon, Jack line-in | Nu |
| Reţea | |
| Ethernet LAN | Da |
| Porturi Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Performanță | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Cititor card integrat | Nu |
| Rezoluţie maximă (mod) digital | 3840 x 2160 Pixel |
| Rată maximă de reîmprospătare | 144 Hz |
| Material carcasă | Metal, Din material plastic |
| Managementul energiei | |
| Tip de sursă de curent | USB |
| Lungime cablu USB | 0,15 m |
| Software | |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 104 milimetri |
| Adâncime | 45 milimetri |
| Înălţime | 14 milimetri |
| Greutate | 98 g |
- Garantie
- 24 LUNI
- Ethernet LAN
- Da
- Numărul de porturi HDMI
- 1
- Cititor card integrat
- Nu
- Microfon, Jack line-in
- Nu
- Tehnologia de conectare
- Prin cablu
- Interfaţă gazdă
- USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



