Descoperă categoriile noastre
COOLER MSI, "CORELIQUID 360R V2", skt. universal, racire cu lichid, fan 120 mm x 3, 2000 rpm, LED ARGB, "MAG_CORELIQUID_360R_V2"
MAG_CORELIQUID_360R_V2
740,53 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
MSI MAG-CRLQD-360R2, Kit lichid de răcire, 12 cm, 78,73 cfm, Negru
MSI MAG-CRLQD-360R2. Tipul: Kit lichid de răcire, Diametru ventilator: 12 cm, Flux maxim de aer: 78,73 cfm, Presiune minimă de aer: 0,23 mmH2O, Presiune maximă de aer: 2,39 mmH2O. Culoarea produsului: Negru
| Performanță | |
| Amplasare potrivită | Placă de bază, Procesor |
| Tipul | Kit lichid de răcire |
| Diametru ventilator | 12 cm |
| Mufe procesor suportate | LGA 1150 (Mufă H3), LGA 1150 (Mufă H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Mufă AM2, Socket AM2 +, Mufă AM3, Socket AM3+, Mufă AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket SP3, Socket TR4, Socket sTRX4 |
| Compatibilitate procesoare | AMD Ryzen 7 5th Gen, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen, A 3a Generație AMD Ryzen™ Threadripper™, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9 |
| Flux minim de aer | 21,63 cfm |
| Flux maxim de aer | 78,73 cfm |
| Presiune minimă de aer | 0,23 mmH2O |
| Presiune maximă de aer | 2,39 mmH2O |
| Diametru 2 ventilator | 12 cm |
| Asistență modulația impulsurilor în lățime (PWM) | Da |
| Nivel zgomot ventilator (min) | 14,3 dB |
| Nivel zgomot ventilator (max) | 34,3 dB |
| Nivel zgomot pompă | 18 dB |
| Produse Îngrijire Tatuaj | Rulment cu bilă |
| Mufe de Legătură | Rulment ceramic |
| Conector pompă | 3-pini |
| Viteză ventilator (max) | 2000 RPM |
| Design | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Material radiator | Aluminiu |
| Numărul de ventilatoare | 3 ventilator(ventilatoare) |
| LED iluminare | Da |
| Conector ventilator | 4-pini |
| Managementul energiei | |
| Consum ventilator | 1,8 W |
| Nivel consum pompă | 4,08 W |
| Curent ventilator | 0,15 A |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime radiator | 39,4 cm |
| Adâncime radiator | 12 cm |
| Înalțime radiator | 2,7 cm |
| Lungime tub | 40 cm |
| Lățime bloc răcire cu apă | 8,06 cm |
| Adâncime bloc răcire cu apă | 6,68 cm |
| Înălțime bloc răcire cu apă | 4,86 cm |
| Dimensiuni ventilator (l x A x Î) | 120 x 120 x 25 milimetri |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Garantie
- 36 LUNI
- Amplasare potrivită
- Placă de bază, Procesor
- Tipul
- Kit lichid de răcire
- Culoarea produsului
- Negru
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




