Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
CASTI LOGITECH - gaming, "G332 Leatherette", cu fir, gaming, utilizare multimedia, microfon pe brat, conectare prin Jack 3.5 mm,
981-000757
369,73 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Gaming |
| Tehnologie | Cu fir |
| Frecventa de raspuns (Hz) | 20 - 20 000 |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Utilizare | Gaming PC PS4 Xbox One Nintendo Switch |
| Impedanta | 39 Ω |
| Microfon | Da |
| Lungime cablu (m) | 2 |
| Greutate | 259 g |
| Continut pachet | 1 x Casti gaming |
| Culoare | Negru |
- Garantie
- 24
24 LUNI
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi



