Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casca Jabra Talk 15 SE, Fara fir, 100 - 10000 Hz, Car/Home office, 9,6 g, Negru
Jabra
JATALK15SEBK
125,39 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Casca Jabra Talk 15 SE, Fara fir, 100 - 10000 Hz, Car/Home office, 9,6 g, Negru
| Performanță | |
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Cârlig-ureche, În ureche |
| Utilizare recomandată | Car/Home office |
| Tip de căști | Monaural(la o singura ureche) |
| Culoarea produsului | Negru |
| Taste de operare | Volum+, Volume - |
| Control volum | Buton |
| Auto-conectare | Da |
| Ţara de origine | China |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Conectivitate USB | Da |
| Conector USB | Micro-USB |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Căşti | |
| Putere maximă de intrare | 10 mW |
| Cuplare la ureche | Intraaural |
| Frecvenţa castilor | 100 - 10000 Hz |
| Impedanta | 32 Ω |
| Difuzor | 1,1 cm |
| Microfon | |
| Tip microfon | Microfon tip boom |
| Sensibilitate microfon | -42 dB |
| Microfon tip de direcţie | Omnidirecțional |
| Microfon silenţios | Da |
| Baterie | |
| Operat cu baterii | Da |
| Tip baterie | Baterie încorporată |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Baterie reîncărcabilă | Da |
| Timp de vorbire | 7 h |
| Sursă încărcare | USB |
| Timp de aşteptare | 336 h |
| Conditii de mediu | |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | -15 - 55 °C |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 - 45 °C |
| Sustenabilitate | |
| Certificate de sustenabilitate | REACH, RoHS |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 16,4 milimetri |
| Adâncime | 53,6 milimetri |
| Înălţime | 21,7 milimetri |
| Greutate | 9,6 g |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 106 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 32 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 175 milimetri |
| Greutatea pachetului | 900 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Cabluri incluse | USB |
| Dopuri de urechi extra | Da |
| Date logistice | |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | 8517620000 |
| Alte caracteristici | |
| Limbi ghidaj vocal | Engleză |
| Indicator de nivel baterie | Da |
| Procesare Digitală a Semnalului (DSP) | Da |
| Managementul apelurilor | Y |
- Garantie
- 12
- Utilizare recomandată
- Car/Home office
- Tipul de produs
- Căști
- Tehnologia de conectare
- Fără fir
- Culoarea produsului
- Negru
- Tip de utilizare/purtare
- Cârlig-ureche, În ureche
- Cuplare la ureche
- Intraaural
- Tip microfon
- Microfon tip boom
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

