Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti cu microfon Trust Comi Bluetooth Kids, wireless, Portocaliu
TR-23127
157,42 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Trust Comi, Fără fir, Muzică, 20 - 20000 Hz, 127 g, Căști, Portocală
Trust Comi. Tipul de produs: Căști. Tehnologia de conectare: Fără fir, Bluetooth. Utilizare recomandată: Muzică. Frecvenţa castilor: 20 - 20000 Hz. Raza de acţiune a routerului wireless: 10 m. Greutate: 127 g. Culoarea produsului: Portocală
| Performanță | |
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | Bandă de fixare pe cap |
| Utilizare recomandată | Muzică |
| Tip de căști | Stereofonic |
| Culoarea produsului | Portocală |
| Control volum | Buton |
| Pliabil | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Conexiune | |
| Tehnologia de conectare | Fără fir |
| Conector 3,5 mm | Nu |
| Conectivitate USB | Nu |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Raza de acţiune a routerului wireless | 10 m |
| Căşti | |
| Cuplare la ureche | Circumaurale |
| Frecvenţa castilor | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta | 32 Ω |
| Sensibilitatea Headphone | 85 dB |
| Tip magnet | Neodim |
| Difuzor | 4 cm |
| Microfon | |
| Tip microfon | Indisponibil |
| Frecvenţa Microphone | 50 - 16000 Hz |
| Microfon tip de direcţie | Omnidirecțional |
| Baterie | |
| Operat cu baterii | Da |
| Continuă timp de redare audio | 20 h |
| Baterie reîncărcabilă | Da |
| Timp de vorbire | 10 h |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 145 milimetri |
| Adâncime | 70 milimetri |
| Înălţime | 175 milimetri |
| Greutate | 127 g |
| Conţinutul de ambalaje | |
| Cabluri incluse | Micro-USB |
| Alte caracteristici | |
| Canale de ieșire audio | 2.0 canale |
| Conector 2.5 mm | Nu |
| Ghid utilizator | Da |
- Garantie
- 24
- Utilizare recomandată
- Muzică
- Tipul de produs
- Căști
- Tehnologia de conectare
- Fără fir
- Culoarea produsului
- Portocală
- Tip de utilizare/purtare
- Bandă de fixare pe cap
- Cuplare la ureche
- Circumaurale
- Tip microfon
- Indisponibil
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






