Descoperă categoriile noastre
Casti audio
Periferice si accesorii IT
Baterii Acumulatori & Incarcatoare
Baterii portabile
Camere WEB
Boxe
Mouse
Mouse PAD
Produse de curatare IT
Surse alimentare
Surse UPS
Tastaturi
Suporturi TV
Prize si prelungitoare
Hub USB
Cabluri video
Console & Jocuri
Suporturi Monitor
Suport PC
Suport Tableta
Kit mouse tastatura
Accesorii UPS-uri
Periferice Diverse
Baterii UPS
Casti audio In-Ear Philips, TAE1105WT/00, Alb, "TAE1105WT/00" (include TV 0.8lei)
TAE1105WT/00
40,42 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Philips TAE1105WT/00, Prin cablu, Muzică, 20 - 20000 Hz, Căști, Alb
| Tipul de produs | Căști |
| Tip de utilizare/purtare | În ureche |
| Utilizare recomandată | Muzică |
| Culoarea produsului | Alb |
| Taste de operare | Multi-key |
| Tipul de control | Butoane |
| Lungime cablu | 1,2 m |
| Proiectat pentru copii | Nu |
| Cablu color | Alb |
| Cablu detaşabil | Nu |
| Tehnologia de conectare | Prin cablu |
| Conector 3,5 mm | Da |
| Conectivitate USB | Nu |
| Bluetooth | Nu |
| Cuplare la ureche | Intraaural |
| Frecvenţa castilor | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta | 16 Ω |
| Sensibilitatea Headphone | 102 dB |
| Tip magnet | Neodim |
| Difuzor | 8,6 milimetri |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85183000 |
- Garantie
- 24.0000
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi




