Descoperă categoriile noastre
Cartus cerneala HP C4912A, yellow, 69ml
C4913A
330,99 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
HP Cartuş de cerneală DesignJet 82 Galben, 69 ml. Tip culoare cerneală: Cerneală bazată pe colorant, Volum cerneală color: 69 ml, Cantitate per ambalaj: 1 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Tip culoare cerneală | Cerneală bazată pe colorant |
| Culori de imprimare | Galben |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Compatibilitate | HP DesignJet 800, 800PS, Copier CC800PS, 815 MFP, 820 MFP, 500, 500 Plus, 500PS, 510 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe cerneală colorată | 1 |
| Volum cerneală color | 69 ml |
| Cod OEM | C4913A |
| Segment HP | Companii |
| Conditii de mediu | |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 - 60 °C |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 10 - 80% |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 125 milimetri |
| Adâncime | 39 milimetri |
| Înălţime | 143 milimetri |
| Greutate | 119 g |
| Lăţime de ambalaj | 125 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 39 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 143 milimetri |
| Greutatea pachetului | 150 g |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Detalii tehnice | |
| Conţinut pachet | Ink cartridge |
| Date logistice | |
| Lățime brută palet | 101,6 cm |
| Lungime brută palet | 121,9 cm |
| Înălțime brută palet | 2,31 m |
| Produse per palet | 3600 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 90 buc. |
| Straturi per palet | 10 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 9 buc. |
| Greutate brută palet | 623 g |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 40 buc. |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 6,7 g |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Greutate brută (imperial) cutie ambalaj (exterior) | 6,7 kilograme (14.8 lbs) |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1016 x 1219 x 2306 milimetri |
| Palet dimensiuni (UE) | 1892 x 1016 x 1219 milimetri |
- Culoare
- Yellow
- Culori de imprimare
- Galben
- Compatibilitate de marca
- HP
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi