Descoperă categoriile noastre
Cartus cerneala Epson Yellow cap. mare T130440
C13T13044012
94,80 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Epson Stag Cartuş Yellow T1304 DURABrite Ultra Ink, Productivitate Înaltă (XL), Cerneală pe bază de pigment, 10,1 ml, 1005 pagini, 1 buc.
Epson Stag Cartuş Yellow T1304 DURABrite Ultra Ink. Tipul de cartuş de cerneală: Productivitate Înaltă (XL), Tip culoare cerneală: Cerneală pe bază de pigment, Randament pagini în cerneală color: 1005 pagini, Volum cerneală color: 10,1 ml, Cantitate per ambalaj: 1 buc.
| Caracteristici | |
| Tipul | Original |
| Tip culoare cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Culori de imprimare | Galben |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare cu jet de cerneală |
| Compatibilitate de marca | Epson |
| Compatibilitate | - WorkForce WF-3520DWF - Epson WorkForce WF-7525 - Epson WorkForce WF-7515 - Epson WorkForce WF-7015 - Epson WorkForce WF-3540DTWF - Epson WorkForce WF-3530DTWF - Epson WorkForce WF-3010DW - Epson Stylus SX620FW - Epson Stylus SX525WD - Epson Stylus Office BX935FWD - Epson Stylus Office BX925FWD - Epson Stylus Office BX635FWD - Epson Stylus Office BX630FW - Epson Stylus Office BX625FWD - Epson Stylus Office BX535WD - Epson Stylus Office BX525WD - Epson Stylus Office BX320FW - Epson Stylus Office B42WD |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe cerneală colorată | 1 |
| Volum cerneală color | 10,1 ml |
| Randament pagini în cerneală color | 1005 pagini |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Cod OEM | C13T13044012 |
| Ţara de origine | Marea Britanie |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lăţime de ambalaj | 102 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 33 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 145 milimetri |
| Greutatea pachetului | 50 g |
| Tip ambalaj | Ambalaj blister |
| Detalii tehnice | |
| Ambalaj GTIN (EAN/UPC) | 8715946627564 |
| Date logistice | |
| Lățime brută palet | 80 cm |
| Lungime brută palet | 120 cm |
| Înălțime brută palet | 60 cm |
| Produse per palet | 2720 buc. |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 102 milimetri |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 260 milimetri |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 146 milimetri |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 8 buc. |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Produse per palet (UK) | 2720 buc. |
| Produse per strat palet | 272 buc. |
| Produse per strat palet (UK) | 272 buc. |
| Cantitatea minimă de comandă | 8 buc. |
- Culoare
- Yellow
- Culori de imprimare
- Galben
- Compatibilitate de marca
- Epson
- Cantitate per ambalaj
- 1 buc.
- Tipul
- Original
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi

