Descoperă categoriile noastre
Carcasa be quiet! Pure Base 500 Window Metallic Gray, Fara sursa
be quiet!
BGW36
554,75 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
be quiet! BGW36, Midi Tower, PC-ul, Gri, ATX, Mini-ATX, Mini-ITX, Material ABS sintetic, Oțel, Sticlă securizată, 36,9 cm
be quiet! BGW36. Factorul de formă: Midi Tower, Tipul: PC-ul, Culoarea produsului: Gri. Locație sursă de curent: La bază, Factori de formă alimentare electrică acceptați: ATX, PS2. Ventilatoare frontale instalate: 1x 140 mm, Diametru ventilatoare frontale suportate: 120,140 milimetri, Ventilatoare posterioare instalate: 1x 140 mm. Capacitate hard-discuri suportate: 2.5,3.5". Lățime: 231 milimetri, Adâncime: 450 milimetri, Înălţime: 443 milimetri
| Design | |
| Factorul de formă | Midi Tower |
| Tipul | PC-ul |
| Material | Material ABS sintetic, Oțel, Sticlă securizată |
| Culoarea produsului | Gri |
| Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor | ATX, Mini-ATX, Mini-ITX |
| Număr de bay-uri de 3.5" | 2 |
| Număr de bay-uri de 2.5" | 5 |
| Număr de sloturi de expansiune | 7 |
| Fereastră laterală | Da |
| Panou(ri) sticlă securizată | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| Lungime maximă placă grafică | 36,9 cm |
| Lungime maximă PSU | 25,8 cm |
| Certificare | CE, RoHS |
| Sursă alimentare | |
| Sursă de curent inclusă | Nu |
| Locație sursă de curent | La bază |
| Factori de formă alimentare electrică acceptați | ATX, PS2 |
| Conexiune | |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Intrare audio | Da |
| Ieşire audio | Da |
| Răcire | |
| Ventilatoare frontale instalate | 1x 140 mm |
| Număr maxim de ventilatoare frontale | 3 |
| Diametru ventilatoare frontale suportate | 120,140 milimetri |
| Ventilatoare posterioare instalate | 1x 140 mm |
| Diametru ventilatoare posterioare suportate | 140 milimetri |
| Număr maxim de ventilatoare superioare | 2 |
| Diametru ventilatoare superioare suportate | 120,140 milimetri |
| Consum ventilator | 1,08 W |
| Mărimi ventilator față suportate | 120,140,240,280,360 milimetri |
| Mărimi ventilator spate suportate | 120,140 milimetri |
| Mărimi ventilator superior suportate | 120,240 milimetri |
| Medii de stocare | |
| Capacitate hard-discuri suportate | 2.5,3.5" |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 231 milimetri |
| Adâncime | 450 milimetri |
| Înălţime | 443 milimetri |
| Greutate | 7,53 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 285 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 494 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 510 milimetri |
| Greutatea pachetului | 8,49 kilograme |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
| Alte caracteristici | |
| Șuruburi incluse | Da |
| Grosime panou sticlă securizată | 4 milimetri |
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 2
- Factorul de formă
- Midi Tower
- Tipul
- PC-ul
- Culoarea produsului
- Gri
- Număr de bay-uri de 3.5"
- 2
- Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor
- ATX, Mini-ATX, Mini-ITX
- Capacitate hard-discuri suportate
- 2.5,3.5"
- Sursă de curent inclusă
- Nu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








