Descoperă categoriile noastre
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
be quiet! BGW35, Midi Tower, PC-ul, Alb, ATX, Mini-ATX, Mini-ITX, Material ABS sintetic, Oțel, Sticlă securizată, 36,9 cm
be quiet! BGW35. Factorul de formă: Midi Tower, Tipul: PC-ul, Culoarea produsului: Alb. Locație sursă de curent: La bază, Factori de formă alimentare electrică acceptați: ATX, PS2. Ventilatoare frontale instalate: 1x 140 mm, Diametru ventilatoare frontale suportate: 120,140 milimetri, Ventilatoare posterioare instalate: 1x 140 mm. Capacitate hard-discuri suportate: 2.5,3.5". Lățime: 231 milimetri, Adâncime: 450 milimetri, Înălţime: 443 milimetri
| Design | |
| Factorul de formă | Midi Tower |
| Tipul | PC-ul |
| Material | Material ABS sintetic, Oțel, Sticlă securizată |
| Culoarea produsului | Alb |
| Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor | ATX, Mini-ATX, Mini-ITX |
| Număr de bay-uri de 3.5" | 2 |
| Număr de bay-uri de 2.5" | 5 |
| Număr de sloturi de expansiune | 7 |
| Fereastră laterală | Da |
| Panou(ri) sticlă securizată | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| Lungime maximă placă grafică | 36,9 cm |
| Lungime maximă PSU | 25,8 cm |
| Certificare | CE, RoHS |
| Sursă alimentare | |
| Sursă de curent inclusă | Nu |
| Locație sursă de curent | La bază |
| Factori de formă alimentare electrică acceptați | ATX, PS2 |
| Conexiune | |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Intrare audio | Da |
| Ieşire audio | Da |
| Răcire | |
| Ventilatoare frontale instalate | 1x 140 mm |
| Număr maxim de ventilatoare frontale | 3 |
| Diametru ventilatoare frontale suportate | 120,140 milimetri |
| Ventilatoare posterioare instalate | 1x 140 mm |
| Diametru ventilatoare posterioare suportate | 140 milimetri |
| Număr maxim de ventilatoare superioare | 2 |
| Diametru ventilatoare superioare suportate | 120,140 milimetri |
| Consum ventilator | 1,08 W |
| Mărimi ventilator față suportate | 120,140,240,280,360 milimetri |
| Mărimi ventilator spate suportate | 120,140 milimetri |
| Mărimi ventilator superior suportate | 120,240 milimetri |
| Medii de stocare | |
| Capacitate hard-discuri suportate | 2.5,3.5" |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 231 milimetri |
| Adâncime | 450 milimetri |
| Înălţime | 443 milimetri |
| Greutate | 7,35 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 285 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 494 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 510 milimetri |
| Greutatea pachetului | 8,49 kilograme |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
| Alte caracteristici | |
| Șuruburi incluse | Da |
| Grosime panou sticlă securizată | 4 milimetri |
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 2
- Factorul de formă
- Midi Tower
- Tipul
- PC-ul
- Culoarea produsului
- Alb
- Număr de bay-uri de 3.5"
- 2
- Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor
- ATX, Mini-ATX, Mini-ITX
- Capacitate hard-discuri suportate
- 2.5,3.5"
- Sursă de curent inclusă
- Nu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi








