Descoperă categoriile noastre
ASUS GR701 ROG HYPERION EVA-02 EDITION, PC-ul, Multicolor, ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX, Aluminiu, Metal, Multi, 19 cm
GR701 ROG HYPERION EVA EDITION
2.495,01 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS GR701 ROG HYPERION EVA-02 EDITION, PC-ul, Multicolor, ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX, Aluminiu, Metal, Multi, 19 cm
ASUS GR701 ROG HYPERION EVA-02 EDITION. Tipul: PC-ul, Culoarea produsului: Multicolor, Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor: ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX. Ventilatoare frontale instalate: 3x 140 mm, Diametru ventilatoare frontale suportate: 120,140 milimetri, Ventilatoare posterioare instalate: 1x 140 mm. Capacitate hard-discuri suportate: 2.5,3.5". Lățime: 268 milimetri, Adâncime: 639 milimetri, Înălţime: 659 milimetri. Lăţime de ambalaj: 720 milimetri, Adâncimea de ambalaj: 350 milimetri, Înălţime de ambalaj: 715 milimetri
| Design | |
| Tipul | PC-ul |
| Material | Aluminiu, Metal |
| Culoarea produsului | Multicolor |
| Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor | ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Număr de bay-uri de 3.5" | 2 |
| Număr de bay-uri de 2.5" | 5 |
| Număr de sloturi de expansiune | 9 |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Panou(ri) sticlă securizată | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Buton control RGB | Da |
| Înălțime maximă CPU cooler | 19 cm |
| Lungime maximă placă grafică | 46 cm |
| Lungime maximă PSU | 24 cm |
| Conexiune | |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 4 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Răcire | |
| Ventilatoare frontale instalate | 3x 140 mm |
| Număr maxim de ventilatoare frontale | 3 |
| Diametru ventilatoare frontale suportate | 120,140 milimetri |
| Ventilatoare posterioare instalate | 1x 140 mm |
| Număr maxim de ventilatoare posterioare | 1 |
| Diametru ventilatoare posterioare suportate | 120,140 milimetri |
| Număr maxim de ventilatoare superioare | 3 |
| Diametru ventilatoare superioare suportate | 120,140 milimetri |
| Mărimi ventilator față suportate | 120,140,240,280,360,420 milimetri |
| Mărimi ventilator spate suportate | 120,140 milimetri |
| Mărimi ventilator superior suportate | 120,140,240,280,360,420 milimetri |
| Medii de stocare | |
| Capacitate hard-discuri suportate | 2.5,3.5" |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 268 milimetri |
| Adâncime | 639 milimetri |
| Înălţime | 659 milimetri |
| Greutate | 20,8 kilograme |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 720 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 350 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 715 milimetri |
| Greutatea pachetului | 25,2 kilograme |
- Garantie
- 24
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 4
- Tipul
- PC-ul
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B
- 1
- Culoarea produsului
- Multicolor
- Număr de bay-uri de 3.5"
- 2
- Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor
- ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX
- Capacitate hard-discuri suportate
- 2.5,3.5"
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi














