Descoperă categoriile noastre
CARCASA MSI Middle Tower, ATX, "MAG VAMPIRIC 010 Mid", fara sursa, sticla securizata, fan x 1, USB 3.2 gen 2 x 1, USB 2.0 x 2, J
MAG VAMPIRIC 010
293,79 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
MSI MAG VAMPIRIC 010, Midi Tower, PC-ul, Negru, ATX, micro-ATX, Mini-ITX, Albastru, Verde, Roşu, Fata
MSI MAG VAMPIRIC 010. Factorul de formă: Midi Tower, Tipul: PC-ul, Culoarea produsului: Negru. Diametru ventilatoare posterioare suportate: 120 milimetri, Diametru ventilatoare superioare suportate: 120,140 milimetri, Front radiator sizes supported: 120,140 milimetri. Capacitate hard-discuri suportate: 2.5,3.5". Lățime: 210 milimetri, Adâncime: 420 milimetri, Înălţime: 475 milimetri
| Design | |
| Factorul de formă | Midi Tower |
| Tipul | PC-ul |
| Culoarea produsului | Negru |
| Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Număr de bay-uri de 3.5" | 2 |
| Număr de bay-uri de 2.5" | 2 |
| Număr de sloturi de expansiune | 7 |
| Fereastră laterală | Da |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Albastru, Verde, Roşu |
| Locație iluminare | Fata |
| Panou(ri) sticlă securizată | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| Înălțime maximă CPU cooler | 16,7 cm |
| Lungime maximă placă grafică | 35 cm |
| Lungime maximă PSU | 20 cm |
| Sursă alimentare | |
| Sursă de curent inclusă | Nu |
| Conexiune | |
| Număr porturi USB 2.0 | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 1 |
| Intrare audio | Da |
| Ieşire audio | Da |
| Răcire | |
| Număr maxim de ventilatoare frontale | 3 |
| Număr maxim de ventilatoare posterioare | 1 |
| Diametru ventilatoare posterioare suportate | 120 milimetri |
| Număr maxim de ventilatoare superioare | 2 |
| Diametru ventilatoare superioare suportate | 120,140 milimetri |
| Front radiator sizes supported | 120,140 milimetri |
| Medii de stocare | |
| Capacitate hard-discuri suportate | 2.5,3.5" |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 210 milimetri |
| Adâncime | 420 milimetri |
| Înălţime | 475 milimetri |
| Greutate | 4,1 kilograme |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Garantie
- 36 LUNI
- Număr porturi USB 2.0
- 2
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 1
- Factorul de formă
- Midi Tower
- Tipul
- PC-ul
- Culoarea produsului
- Negru
- Număr de bay-uri de 3.5"
- 2
- Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor
- ATX, micro-ATX, Mini-ITX
- Capacitate hard-discuri suportate
- 2.5,3.5"
- Sursă de curent inclusă
- Nu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






