Descoperă categoriile noastre
Carcasa Asus ROG Hyperion GR701 neagra
90DC00F0-B39000
2.310,76 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
ASUS ROG HYPERION GR701, Tower, PC-ul, Negru, ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX, Gaming, Multi
ASUS ROG HYPERION GR701. Factorul de formă: Tower, Tipul: PC-ul, Culoarea produsului: Negru. Ventilatoare frontale instalate: 3x 140 mm, Diametru ventilatoare frontale suportate: 420,120,140,240,280,360 milimetri, Ventilatoare posterioare instalate: 1x 140 mm. Capacitate hard-discuri suportate: 2.5,3.5", Factor de formă SSD: 2.5". Lățime: 268 milimetri, Adâncime: 639 milimetri, Înălţime: 659 milimetri
| Design | |
| Factorul de formă | Tower |
| Tipul | PC-ul |
| Culoarea produsului | Negru |
| Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor | ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Număr de bay-uri de 3.5" | 2 |
| Număr de discuri de stocare suportat | 7 |
| Fereastră laterală | Da |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Iluminat | Da |
| Culoare iluminare | Multi |
| Panou(ri) sticlă securizată | Da |
| Filtru anti-praf | Da |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Buton control RGB | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Înălțime maximă CPU cooler | 19 cm |
| Lungime maximă placă grafică | 46 cm |
| Lungime maximă PSU | 24 cm |
| Sursă alimentare | |
| Sursă de curent inclusă | Nu |
| Conexiune | |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 4 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 2 |
| Intrare audio | Da |
| Ieşire audio | Da |
| Răcire | |
| Buton control viteză ventilator | Da |
| Ventilatoare frontale instalate | 3x 140 mm |
| Număr maxim de ventilatoare frontale | 3 |
| Diametru ventilatoare frontale suportate | 420,120,140,240,280,360 milimetri |
| Ventilatoare posterioare instalate | 1x 140 mm |
| Număr maxim de ventilatoare posterioare | 1 |
| Diametru ventilatoare posterioare suportate | 120,140 milimetri |
| Număr maxim de ventilatoare superioare | 3 |
| Diametru ventilatoare superioare suportate | 120,140,240,280,360,420 milimetri |
| Front radiator sizes supported | 120,140,240,280,360,420 milimetri |
| Rear radiator sizes supported | 120,140 milimetri |
| Top radiator sizes supported | 120,140,240,280,360,420 milimetri |
| Medii de stocare | |
| Capacitate hard-discuri suportate | 2.5,3.5" |
| Carcasă HDD/SSD combo | Da |
| Factor de formă SSD | 2.5" |
| Numărul de hard drive-uri acceptate | 7 |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 268 milimetri |
| Adâncime | 639 milimetri |
| Înălţime | 659 milimetri |
| Greutate | 20,8 kilograme |
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 4
- Factorul de formă
- Tower
- Tipul
- PC-ul
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B
- 2
- Culoarea produsului
- Negru
- Număr de bay-uri de 3.5"
- 2
- Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor
- ATX, EATX, micro-ATX, Mini-ITX
- Capacitate hard-discuri suportate
- 2.5,3.5"
- Sursă de curent inclusă
- Nu
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi











