Descoperă categoriile noastre
CARCASA DEEPCOOL, Mini Tower, M-ATX, fara sursa, 1 x fan, USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1, Jack 3.5mm x 2, negru, "MATREXX 30 SI", "DP-
DP-MATX-MATREXX30-SI
136,97 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
DeepCool Matrexx 30 SI, Mini Tower, PC-ul, Negru, micro-ATX, Mini-ITX, Acrilonitril-butadien-stiren (ABS), SPCC, Casă / Birou
DeepCool Matrexx 30 SI. Factorul de formă: Mini Tower, Tipul: PC-ul, Culoarea produsului: Negru. Locație sursă de curent: Vârf, Factori de formă alimentare electrică acceptați: ATX, PS2. Diametru ventilatoare frontale suportate: 120 milimetri, Ventilatoare posterioare instalate: 1x 120 mm, Diametru ventilatoare posterioare suportate: 120 milimetri. Capacitate hard-discuri suportate: 2.5,3.5". Lățime: 193 milimetri, Adâncime: 405,8 milimetri, Înălţime: 378,2 milimetri
| Design | |
| Factorul de formă | Mini Tower |
| Tipul | PC-ul |
| Material | Acrilonitril-butadien-stiren (ABS), SPCC |
| Culoarea produsului | Negru |
| Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor | micro-ATX, Mini-ITX |
| Număr de bay-uri de 5.25" | 1 |
| Număr de bay-uri de 2.5" | 2 |
| Număr de bay-uri interne de 3.5" | 3 |
| Număr de sloturi de expansiune | 4 |
| Fereastră laterală | Nu |
| Recomandat pentru | Casă / Birou |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Buton pornit/oprit | Da |
| Înălțime maximă CPU cooler | 15,1 cm |
| Lungime maximă placă grafică | 25 cm |
| Lungime maximă PSU | 17 cm |
| Sursă alimentare | |
| Sursă de curent inclusă | Nu |
| Locație sursă de curent | Vârf |
| Factori de formă alimentare electrică acceptați | ATX, PS2 |
| Conexiune | |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 1 |
| Intrare audio | Da |
| Ieşire audio | Da |
| Răcire | |
| Număr maxim de ventilatoare frontale | 1 |
| Diametru ventilatoare frontale suportate | 120 milimetri |
| Ventilatoare posterioare instalate | 1x 120 mm |
| Număr maxim de ventilatoare posterioare | 1 |
| Diametru ventilatoare posterioare suportate | 120 milimetri |
| Medii de stocare | |
| Capacitate hard-discuri suportate | 2.5,3.5" |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 193 milimetri |
| Adâncime | 405,8 milimetri |
| Înălţime | 378,2 milimetri |
| Greutate | 3,62 kilograme |
| Grosime de material | 0,5 milimetri |
| Datele de ambalare | |
| Lăţime de ambalaj | 240 milimetri |
| Adâncimea de ambalaj | 415 milimetri |
| Înălţime de ambalaj | 465 milimetri |
| Greutatea pachetului | 4,33 kilograme |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84733080 |
- Număr porturi USB 2.0
- 1
- Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A
- 1
- Factorul de formă
- Mini Tower
- Tipul
- PC-ul
- Culoarea produsului
- Negru
- Număr de bay-uri de 3.5"
- 3
- Sprijin pentru formularul de placa de baza factorilor
- micro-ATX, Mini-ITX
- Capacitate hard-discuri suportate
- 2.5,3.5"
- Sursă de curent inclusă
- Nu
- Număr de bay-uri de 5.25"
- 1
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






