Descoperă categoriile noastre
Carcasa Aqirys Naos Pro Mid Tower
AQRYS_NAOSPRO
577,21 lei
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil în magazinul nostru
Carcasa Aqirys Naos Pro Mid Tower





Caracteristici:
| Denumire: | Carcasa AQIRYS Naos Pro |
| Cod producator: | AQRYS_NAOSPRO |
| Placi Baza Compatibile | |
| ATX | Da |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| General | |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Culoare | Negru |
| Sursa | Fara sursa |
| Bays 3.5 interne | 3 |
| Bays 2.5 interne | 2 |
| Dimensiuni (H x D x W) | 486 x 474 x 205 mm |
| Greutate | 6.1 kg |
| Mesh frontal | Full |
| Panou lateral transparent | Da, tempered glass |
| Fan controller integrat | Da |
| Sloturi expansiune | x7 |
| Suport radiator |
Fata - 1 x 120/240/280/360mm Spate - 1 x 120mm Tavan - 1x 120/140/240/280/360mm |
| Inaltime cooler CPU | 160 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 420 mm (Max) |
| Iluminare LED | ARGB |
| Conectori | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB Type C | 1 |
| 3.5 mm jack | 2 |
| Ventilatoare | |
| Total ventilatoare incluse | 4 |
| Numar maxim compatibile | 12 |
| Ventilatoare Incluse | |
| Fata | 3x 120 mm LED RGB |
| Spate | 1x 120 mm LED RGB |
| Ventilatoare Optionale | |
| Fata | sau 3x 140 mm |
| Tavan | 3x 120 mm sau 2x 140 mm |
| Podea | 3x 120 mm |
| Lateral | 2x 120 mm |
| Asamblare | |
| Permite Asamblare | Premium, Gold |
| Permite Wire Management | Da |
- Garantie
- 24
Review-uri / Intrebări
-
Reviews (0)
-
Intrebari & Raspunsuri (0)
-
Rating mare
-
Cele mai noi






